رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • رابطه جنسی در دوران نامزدی شاید یکی از مسائل مهم برای زوج های جوان باشد. رابطه جنسی در دوران نامزدی های با عقد شاید از نظر شرع اشکالی نداشته باشد ولی از نظر عرف زیاد مناسب و مورد پسند نیست.

  به گزارش عصرساري،رابطه جنسی در دوران نامزدی شاید یکی از مسائل مهم برای زوج های جوان باشد. رابطه جنسی در دوران نامزدی های با عقد شاید از نظر شرع اشکالی نداشته باشد ولی از نظر عرف زیاد مناسب و مورد پسند نیست.

  همه چیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی»

  همه جیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی»

  در بین اکثر ایرانیان منظور از دوران نامزدی همین است. یعنی زمانی که صیغه عقد دائم بین دختر و پسر جاری شده است و آنها شرعا و قانونا زن و شوهر شده اند اما بنا به هر دلیلی هنوز زندگی مشترک خود را زیر یک سقف آغاز نکرده اند. در فرهنگ ایرانی در این دوران زوج جوان در یک وضعیت خاکستری و بلاتکلیفی جنسی به سر می برند. منظورم این است که از نظر شرع و قانون زن و شوهر هستند اما از نظر عرف جامعه هنوز کاملا زن و شوهر نیستند. یعنی خانواده ها آزادی هایی که یک زن و شوهر در روابط جنسی خود دارند را برای آنها جایز نمی دانند. سوال بیشتر زوج های جوان این است که در این دوران، کیفیت و حد و حدود روابط زناشویی آنها چگونه باید باشد؟

  ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید…


  مشخصات رابطه جنسی بد!

  همه جیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی»

  رابطه جنسی بسیار حساس است و ایده بد بودن در رابطه جنسی می‌تواند برای فرد بسیار سنگین و توهین‌آمیز باشد. اگر شما نشانه‌های داشتن رابطه جنسی بد را می‌بینید چرا سعی نمی‌کنید آن را بهتر کنید. رابطه جنسی خوب برای شما و همسرتان به معنای لذت، صمیمیت و سلامت بیشتر است. بله درست است! رابطه جنسی منافع سلامت زیادی دارد. برای یافتن نشانه‌های رابطه جنسی بد برخی از آنها را مرور میکنیم.


  میل جنسی همسرم کم است یا من مشکل دارم؟

  همه جیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی»

  خانمی ۲۳ ساله هستم. ۴ ماه است ازدواج کرده‌ام. اغلب بعد از هر رابطه زناشویی ارضا نمی‌شوم و بلافاصله میل به رابطه دوباره دارم ولی همسرم نه. در کل میل جنسی من بیشتر از همسرم است. آیا با توجه به اینکه اوایل ازدواجمان است، میل همسرم کم است یا مشکل از من است؟


  5 راه افزایش قدرت باروری مردان

  همه جیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی»

  آیا می‌دانستید سیگار دلیل اصلی مشکلات نعوظی در مردان است؟ سیگار نیز مانند کلسترول، فشارخون بالا و سایر عوامل دیگر می‌تواند باعث گرفتگی عروق و مشکلات نعوظی شود. در سال ۲۰۰۰، نتایج تحقیق پژوهشگران دانشگاه سنگاپور نشان ‌داد سیگار به شدت در ناباروری مردان نقش دارد. در سال ۲۰۰۱ نیز محققان چینی پس از مطالعه روی ۳۰۰ بیمار یک کلینیک مشکلات باروری، متوجه شدند سیگار می‌تواند بر میزان کیفیت، تحرک، غلظت و طول عمر اسپرماتوزویید اثر بگذارد و باعث بروز مشکلات ناباروری در مردان شود.


  زنانی که بیشتر در معرض سقط هستند

  همه جیز درباره «رابطه جنسی در دوران نامزدی»

  NMOSD یک اختلال التهابی شدید و عودکننده با واسطه آنتی‌بادی در سیستم عصبی مرکزی است، اساسا بوسیله نوریت اوپتیک و میلیت ترنسورس گسترده طولی مشخص می‌شود. نتایج یک مطالعه جدید که بوسیله دانشمندان دانشگاه آکسفورد انجام شده، حاکی از آن است که زنان مبتلا به اختلالات طیف نورومیلیت اوپتیک یا NMOSD، در معرض خطر بیشتر سقط و پره‌اکلامپسی در دوران بارداری قرار دارند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار