رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 14 December
 • مرحوم کربلایی مهدی بصیر در طی دوران بعد از شهادت سردار دیار علویان، مایه ی آرامش و دلگرمی رزمندگان و علاقمندان فرمانده وقت لشکر 25 کربلا بوده و جمال پدر را در قامت رعنای او جستجو می کردند.

  به گزارش عصرساری، مهدی عبوری شهردار مرکز مازندران و برادران شهید حجت الله، محمدعلی و قاسم عبوری در پیامی ارتحال فرزند گرانقدر سرلشکر شهید حاج حسین بصیر «قائم‌مقام لشکر ویژه 25 کربلا»  را در مسیر پیاده‌روی کربلا تسلیت گفت.

  «من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا»

  در ایام اربعین حسینی و در لشکر کشی جهانی و چند ده میلیونی عشاق حسین و منتظران مهدی فاطمه، خبر ارتحال یادگار عزیز و محبوب سردار شهید حاج حسین بصیر؛ این مولود شب شام غریبان حسینی را دریافت نمودم. مرحوم کربلایی مهدی بصیر در طی دوران بعد از شهادت سردار دیار علویان، مایه ی آرامش و دلگرمی رزمندگان و علاقمندان فرمانده وقت لشکر 25 کربلا بوده و جمال پدر را در قامت رعنای او جستجو می کردند. صبر و استقامت در فقدان پدر و نیز ولایتمداری و تلاش با شور و شعور در بسط و تعمیق سیره شهدا از ویژگی های بارز کربلایی مهدی بصیر بود. او که توفیق حضور در جبهه ها را نیز از کودکی همراه پدرش داشت در جبهه ی جهانی اربعین در جوار پدرش و اباعبدالله الحسین (ع) آرام گرفت. اینجانب این ضایعه را به خانواده های داغدار و مادر صبور و نستوه، بخصوص مردم عزیز دیار شهید پرور فریدونکنار تسلیت عرض نموده و از خداوند منان غلو درجات و رضوان و غفران را برای آن عزیز سفرکرده مسئلت دارم.

  مهدی عبوری شهردار ساری

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار