رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • سرپرست باشگاه استقلال گفت: من به عنوان سرپرست مشغول به کار هستم و تا پایان فصل در این تیم می‌مانم چون استقلال در شرایطی نیست که بخواهم رهایش کنم.

  به گزارش عصرساري،بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال با حضور در برنامه چهارسوی لیگ در خصوص آخرین وضعیت باشگاه استقلال اظهار داشت: معمولاً همیشه پول مطرح نیست و اگر صفا و همدلی باشد فضای خوبی در ورزش حکمفرما خواهد بود.

  وی افزود: خوشبختانه استقلال این روزها شرایط خوبی دارد و فضای خوبی در تیم استقلال هم حاکم است. به همین دلیل ما از شرایط تیمی خوبی هم برخورداریم و می‌بینید که نتایج قابل قبولی کسب کردیم.

  سرپرست باشگاه استقلال در خصوص درخشش رحمتی در بازی با نفت تهران و اینکه به او پیشنهاد تمدید قرارداد ۳ ساله‌ را داده‌اند، گفت: به نظرم مهدی رحمتی جوانی معتقد است و ورزشکاری سالم و سلامت به همین علت جوانان باید او را الگوی خود قرار دهند. او به بزرگتر و کوچکترش احترام می‌گذارد و در بازی‌های امسال و به ویژه بازی با نفت کاری بزرگی انجام داد. ما باید از رحمتی حمایت کنیم و اتفاقاً فدراسیون هم باید این کار را انجام دهد و البته من از کی‌روش چیزی نمی‌خواهم ولی از کفاشیان و تاج می‌خواهم که به بحث دعوت رحمتی ورود کنند و هرچه سریعتر شرایط بازگشت وی به تیم ملی را فراهم آورند.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا باید رحمتی به تیم ملی و کی‌روش دیکته شود یا اینکه سرمربی تیم ملی آزاد است هر بازیکنی را که دوست دارد به تیم ملی دعوت کند، گفت: درست است که کی‌روش آزاد است و می‌تواند رحمتی را دعوت نکند اما تا کی؟ وقتی همه کارشناسان می‌گویند رحمتی باید دعوت شود چرا نباید این اتفاق رخ دهد. عمل و رفتار مهدی رحمتی نشان‌دهنده شخصیت او است و فدراسیون باید از کیان ورزشکار خودش دفاع کند.

  سرپرست باشگاه استقلال همچنین در خصوص آخرین وضعیت جاسم کرار نیز گفت: من امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر با کرار صحبت کردم و این بازیکن فردا قطعاً از جمع استقلال جدا خواهد شد.

  وی تأکید کرد: البته مقداری از مالیات او باقی مانده که باشگاه آن را می‌پردازد و امشب با او تفاهم‌نامه‌ای امضا کرده‌ایم که رضایت‌نامه کرار صادر شود.

  افشارزاده در خصوص اینکه آیا هیچ راهی برای بازگشت کرار به استقلال نبود، گفت:‌ به شخصه نمی‌توانم بی‌نظمی را تحمل کنم و در این مدت هم فضای کار برای کرار فراهم نبود. یعنی شرایط به گونه‌ای پیش رفت که این بازیکن نتواند با استقلال به همکاری‌اش ادامه بدهد.

  وی همچنین در خصوص علل موفقیت تیم استقلال در فصل جاری گفت: تنها من و استقلالی‌ها باعث موفقیت نشدیم آقایان گودرزی، سبک‌دست، سجادی و خادم خیلی به استقلال خدمت کردند. این موفقیت حاصل کار یک نفر نبود بلکه همه در آن سهیم هستند.

  سرپرست باشگاه استقلال همچنین در خصوص شکایت بازیکنان خارجی از استقلال گفت: مبلغ یک میلیون دلار برای بدهی‌ها درست است اما باید جرایم آنها را پرداخت کنیم. البته این را هم بگویم که این رقم‌ها به صورت اقساطی پرداخت می‌شود.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است باز هم بازیکن خارجی جذب کنید، گفت: ما خاطره‌ خوشی از جذب بازیکنان خارجی نداشتیم و هنوز مظلومی برای نقاط ضعفش اسامی را به ما ارائه نکرده است.

  افشارزاده در پاسخ به این سؤال که ظاهراً نام فخرالدینی و برهانی در فهرست مازاد استقلال قرار گرفته است، گفت: من این مسئله را تکذیب می‌کنم ما اصلا لیست مازادی نداریم.

  وی همچنین در خصوص اینکه گفته می‌شود مهدی رحمتی خودش از تیم ملی فوتبال خداحافظی کرده است، افزود: اگر رحمتی خدا حافظی کرده مشکلاتی داشت و همه چیز مربوط به آن زمان بود. اما همه می‌دانند که رحمتی در حال حاضر آس گلرهای ایران است و هیچ‌کس نمی‌تواند این موضوع را منکر شود.

  افشارزاده همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا به جای کرار جباری به استقلال می‌آید یا خیر، گفت: ان‌شاءالله.

  سرپرست باشگاه استقلال همچنین درباره بحث سرپرستی‌اش در این باشگاه و دو شغله بودن گفت: من سرپرست باشگاه هستم و مشکلی وجود ندارد البته فعلاً کارم را می‌کنم چون استقلال در شرایطی نیست تا را رهایش کنم انشاالله تا پایان فصل به کارهای‌مان در باشگاه ادامه می‌دهیم.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا قول قهرمانی جام حذفی را می‌دهید یا خیر، گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا از تیم حمایت کنیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار