رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • به گزارش عصرساري،تازه ترین محصول سینمایی آماده اکران بهرام رادان “حکایت عاشقی” نام دارد؛ فیلمی به کارگردانی احمد رمضان زاده که داستانی عاشقانه حول یک فاجعه تاریخی را به تصویر می کشد. به گزارش سینماژورنال “حکایت عاشقی” بنا بود هفته پیش روی پرده برود اما به دلیل آنچه تراکم اکران نامیده شد جلوی نمایش‌اش گرفته […]

  به گزارش عصرساري،تازه ترین محصول سینمایی آماده اکران بهرام رادان “حکایت عاشقی” نام دارد؛ فیلمی به کارگردانی احمد رمضان زاده که داستانی عاشقانه حول یک فاجعه تاریخی را به تصویر می کشد.

  به گزارش سینماژورنال “حکایت عاشقی” بنا بود هفته پیش روی پرده برود اما به دلیل آنچه تراکم اکران نامیده شد جلوی نمایش‌اش گرفته شد    و در جلسه این هفته شورا هم تعیین تاریخ زمان اکران آن به هفته آینده موکول شد.
  چرا عنوان فیلمتان شبیه عنوان آلبوم من است؟
  جالب است که هنور فیلم اکران نشده و روی پرده نرفته است اما شنیده شده که مسعود ف. یکی از ترانه سرایان و خوانندگان لس آنجلسی با حضور در یکی از شبکه های فارسی زبان به گلایه از این فیلم پرداخت.
  گلایه این چهره از عنوان فیلم است؛ ایشان از این گله کرده که چرا با استفاده از عنوانی که یادآور یکی از آلبومهای او بوده یک درام عاشقانه ساخته شده است!!!
  مسعود ف. سه سال قبل آلبومی به نام “حکایت عاشقی‌ها” را منتشر کرده بود و حالا به خاطر شباهت میان نام آلبومش و فیلم تازه رادان به گله گذاری پرداخته است.
  گلایه ای که محلی از اعراب ندارد
  البته که این گلایه چندان نمی تواند محلی از اعراب داشته باشد بخصوص که نام فیلم “حکایت عاشقی” است و نام آلبوم ایشان “حکایت عاشقی‌ها”. این را هم باید در نظر داشت که حتی به لحاظ واژگانی هم نام آلبوم ایشان نادرست است چون منطبق بر دستور زبان فارسی در ترکیب اضافی، نمی‌توان مضاف‌الیه را جمع بست!
  “حکایت عاشقی” که به تهیه کنندگی مسعود جعفری جوزانی تولید شده است به جز رادان از حضور بازیگرانی چون شیلان رحمانی، قطب‌الدین صادقی، بهمن زرین پور و شوآن عطوف سود می‌برد.
  حکایت عاشقی
  بهرام رادان و شیلان رحمانی در نمایی از “حکایت عاشقی”

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار