رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • آیت‌الله علی اکبر سیفی مازندرانی در جمع بسیجیان مرکز استان مازندران گفت: پاسداری از امنیت نظام میسر نخواهد شد، مگر در حفظ ارش‌ها الهی.

  به گزارش عصرساری، آیت‌الله علی اکبر سیفی مازندرانی در جمع بسیجیان مرکز استان مازندران گفت: بسیج مستضعفین دو هدف اصلی دارد اول دفاع از ارزش‌های الهی و پاسداری از حریم ولایت دوم دفاع از امنیت سیاسی اقتصادی و نظامی جمهوری اسلامی ایران.

  وی با تاکید بر جایگاه ارزشی بسیج، خاطر نشان کرد: پاسداری از امنیت نظام میسر نخواهد شد، مگر در حفظ ارش‌ها الهی.

  فقیه و مدرس حوزه در ادامه افزود: نظام بر پایه اسلام است و باید قدرت نظامی و اقتصادی ما در جهت ارزشهای الهی و سیانت از ولی امر مسلمین باشد و زمانی می‌تونیم ادعا داشته باشیم، پاسدار خون شدا هستیم که در راه خدا قدم برداریم.

  سیفی مازندرانی با اشاره به بصیرت افزایی بسیجیان، اذعان کرد: تفکر بسیج خواستگاه می‌خواهد و آن بصیرت است نکته کلیدی که دفاع از حریم ولایت بدون آن شدنی نیست.

  مشاور مقام معظم رهبری با تاکید بر جایگاه بصیرت، اظهار کرد: بصیرت برای مومن حاصل نخواهد شد، مگر اینکه تقوا داشته باشد، اگر تقوا پیشه کنید، آن بصیرتی که حق از باطل را تشخیص دهد بر شما عنایت خواهد شد.

  وی شاخصه اصلی مسئولان نظام اسلامی را بصیرت دانست و تاکید کرد: کسی که مسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی متقبل می‌شود در درجه اول باید تقوا داشته باشد، بدون تقوا ایمان حقیقی دست‌یافتنی نیست و مسئولی که بی‌تقوا باشد قطعا بی‌بصیرت است.

  فقیه و مدرس حوزه با بیان اینکه مسئولیت سنگین‌تر درجه تقوای بالاتری طلب می‌کند، خاطرنشان کرد: نگاه بسیج و مسئولان و آحاد ملت باید به ولی امر باشد، زیرا خدمت در نظام اسلامی زیر سایه امام زمان و نائب آن معنا پیدا می‌کند.

  سیفی مازندرانی در ادامه اظهار کرد: اعتبار بالاترین مقام اجرایی کشور به رای ملت نیست بلکه به نصب ولی امر است، و جایگاه ولایت است که به نظام ما اعتبار می‌بخشد پس باید در جهت منویات نائب امام زمان حرکت کرد نه خواست‌های سیاسی.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار