رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • حضور یک تیم از میان دو باشگاه صعود کرده ایرانی به دیدار نهایی قطعی است و اگر تیم آمریکایی موفق به شکست رقیب ارمنی شود، فینال تماشایی دو باشگاه از ایران و آمریکا در فینال جام باشگاه های جهان، جذاب و تماشایی خواهد بود.

  به گزارش عصرساري،دومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان که از صبح امروز با حضور 11 تیم خارجی و 4 تیم داخلی در سالن 12 هزار نفری آغاز شده است، بعد از برگزاری مسابقات مقدماتی تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی خود را شناخت.

  به گزارش تابناک ورزشی، تیم بیمه رازی از گروه اول با سه پیروزی متوالی به نیمه نهایی راه یافت. از گروه دوم هم تیم کفایتی خراسان رضوی با 3 پیروزی راهی نیمه نهایی شد و در این مرحله برای حضور در فینال با بیمه رازی مسابقه خواهد داد.

  درگروه سوم نیز تاشیرارمنستان جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کرد و با توجه به صعود تیم تایتان مرکوری آمریکا از گروه چهارم به این مرحله این دو تیم برای تعیین دیگر فینالیست مسابقات به مصاف هم خواهند رفت.

  به این ترتیب حضور یک تیم از میان دو باشگاه صعود کرده ایرانی به نیمه نهایی قطعی است و اگر تیم آمریکایی موفق به شکست رقیب ارمنی شود، فینال تماشایی دو باشگاه از ایران و آمریکا در فینال جام باشگاه های جهان، جذاب و تماشایی خواهد بود.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار