رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه امکان پرداخت وام به تمامی بازنشستگان را نداریم، گفت: پرداخت وام به تمامی بازنشستگان نیاز به اعتبارات ویژه ای دارد.

  به گزارش عصرساري،سیدتقی نوربخش در گفت‌وگو با مهر در مورد وام بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: در حال حاضر ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مستمری‌بگیر و بازمانده تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و اگر بخواهیم به تمامی آنها وام بدهیم، نیاز به اعتبارات خیلی ویژه و بیشتری داریم و طبیعی است که امکان این امر وجود ندارد.

  وی گفت: باید مانند وام‌ها و تسهیلات دیگری که به افراد تعلق می‌گیرد، وام به بازنشستگان نیز اولویت‌بندی شود که در این میان افرادی که قبلا وام گرفته‌اند، نمی‌توانند دوباره وام دریافت کنند و از سوی دیگر بر اساس سنوات و سن افراد، وام‌های ۲ تا ۳ میلیون تومانی بدون بهره پرداخت خواهد شد.

  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در سال جاری برای پرداخت وام به بازنشستگان هزار میلیارد ریال در نظر گرفته شده که رقم قابل توجهی است، تصریح کرد: بر اساس بخشنامه‌ای که به شعب بانک رفاه ارسال شده، افراد برای وام ثبت نام می‌کنند که ممکن است یک نفر امسال و یک نفر دیگر بر اساس شرایط در نظر گرفته شده سال آینده وام بگیرد.

  به گفته وی، با وجود تمام تنگناهای مالی، پرداخت وام بدون بهره یکی از اقدامات خوبی بود که توانستیم انجام دهیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار