رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 6 December
 • جلسه شورای اسلامی شهر ساری با حضور شهردار منطقه 3 و پیگیری مشکلات و موضوعات منطقه بلوار کشاورز برگزار شد.

  به گزارش عصرساری، صد و چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی ساری که قرار بود راس ساعت 16 برگزار شود، با تاخیر 20دقیقه‌ایی در حالی آغاز شد، که مهمانان قبل از میزبانان وارد صحن جلسات شورای شهر ساری شدند.

  طبق معمول جلسات علنی شورا، مهدی احمدی با قرائت قرآن مجید کار جلسه را آغاز کرد.

  علیجان شمشیربند رئیس شورای شهر ساری، سخنان خود را با تبریک هفته بسیج آغاز و گفت: بزرگترین بسیجی امام خمینی(ره) بنیانگذار این تفکر نجات بخش بود.

  وی در ادامه با تشکر از مهدی عبوری شهردار ساری، خاطرنشان کرد: شهردار با تذکری به‌جا در موضوع انتخابات کار پسندیده‌ایی انجام داد، که قطعا سیاست تمام اعضای شورای اسلامی شهرستان ساری نیز به همین صورت است.

  بعد از اتمام سخنرانی رئیس شورا محمدی کیادهی در تذکری آئین نامه‌ایی مصادیقی از تخلف عوامل شهرداری مرکز استان در تبلیغ برای کاندید خاص را متذکر شد، و گفت: با توجه به نامه عبوری در خصوص عدم ورود شهرداری در انتخابات که بنده نیز به نوبه خود تشکر می‌کنم، اما سازمان عمران شهرداری ساری به مدیریت کمال آقامیری بدلیل حضور برادرش در انتخابات مجلس شروع به تبلیغ کرد.

  وی در ادامه افزود: تشکیل دو تیم ورزشی فوتبال و والیبال چه سنخیتی با کارکرد و ماهیت سازمان عمران دارد؟ این در حالی است که شهردار نامه‌ای را به شورا داد که شهرداری ساری هیچ گونه تیم‌داری به نام این شهرداری یا سازمان‌های تابعه را نداشته و ندارد.

  این عضو شورا با انتقاد از کارهای تبلیغی سازمان عمران شهرداری، اظهار کرد: چرا باید سازمان عمران شهرداری ساری اقدام به آسفالت روستاها کند؟ در تمام پروژه‌ها اسم برادر خود را هم دخیل بداند و پیگیری‌های او را عاملی برای نوسازی محل معرفی کند؟ این رفتارها با قانون شهرداری و قانون انتخابات مغایرت دارد و تقاضای پیگیری این موضوع را از ریاست شورا دارم.

  ادامه این جلسه با توجه به اینکه میهمان حاضر شهردار منطقه 3 ساری بود به سوال و پاسخ از هاشمی گذشت و اعضا به تفکیک موضوعاتی و یا مشکلاتی را در منطقه 3 شهرداری مطرح کردند.

  هاشمی شهردار منطقه 3 ساری در دفاع از عملکرد خود گفت: در موضوع تعریض و تملک با توجه به وضعیت منطقه اقدامات خوب و چشمگیری شد و در صدور پروانه نیز مردم را به اخذ پروانه تشویق کرده تا تخلفات ماده صد منطقه کمتر شود.

  این جلسه مصوبه مهمی برای اهل نشر و کتاب داشت و آن کمک 150 میلیون تومانی جهت ایجاد نمایشگاه بین المللی کتاب در ساری بود که با 7رای موافق تصویب شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار