رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 9 December
 • هفته آینده قرار است فینال مسابقه‌های دیویس کاپ تنیس بین انگلیس و بلژیک برگزار شود. دیوید هاگرتی رییس فدراسیون جهانی تنیس اعلام کرد که بعد از حملات تروریستی اخیر نگرانی زیادی برای برگزاری فینال دیویس کاپ وجود دارد.

  به گزارش عصرساري، به نقل از Inside The Games، فینال دیویس کاپ قرار است در 56 کیلومتری بروکسل در تاریخ 27 تا 29 نوامبر برگزار شود.

  بروکسل در وضعیت هشدار قرار دارد و قرار است مسابقه‌های فوتبال این هفته بلژیک نیز به تعویق بیفتد. از ساکنان شهر خواسته شده تا کمتر در مکان‌های عمومی حاضر شوند.
  بعد از حملات تروریستی در پاریس بازی دوستانه بین تیم فوتبال اسپانیا و بلژیک لغو شد.
  هاگرتی که به تازگی به جای ریچی بیتی رییس فدراسیون جهانی تنیس شده اعلام کرد که مسائل امنیتی یکی از اولویت‌ها در فینال دیویس کاپ است.
  هاگرتی در این باره گفت: در هفته گذشته، ITF مرتبا با مقامات بلژیک و انجمن تنیس Lawn تماس داشته است. این رایزنی‌ها همچنان ادامه دارند. ما می‌دانیم که بلژیک در بروکسل وضعیت خطر اعلام کرده. این مسئله ما را نگران می‌کند. ما در حال حاضر برای فینال آماده می‌شویم. آنچه هفته گذشته گفتم هنوز هم درست است: امنیت ورزشکاران، هواداران، رسانه‌ها و کارمندان برای ما در اولویت است.
  اندی ماری اعلام کرده که نمی‌خواهد هر بار که پا به زمین تنیس می‌گذارد نگران زندگی‌اش شود.
  کاپیتان تیم انگلیس نیز در این باره گفت: طبیعی است که کمی نگران باشیم اما ما نمی‌گذاریم، چیزی ما را از شرکت در مسابقه‌های فینال باز دارد. این مسابقه‌ها باید برگزار شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار