رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • در کمپ تیم های ملی اتفاقی افتاده که باعث تعجب خیلی ها از جمله کارلوس کروش شده است.

  به گزارش عصرساري،

  كارلوس كروش و اشكان دژاگه

  سال گذشته خبرآنلاین گزارشی نوشت از یک مجتمع پرورش بازیکنان ملی که در کمپ تیم های ملی در حال احداث است. حتی کروش با دیدن خبرنگاران ما، آنها را به این مجتمع برد و از قسمت های مختلفش گفت؛ از اینکه قرار است چه قهرمان های بزرگی در آنجا تربیت شوند. او گفت بازیکنان در تیم های ملی مختلف به مجتمع پرورش بازیکنان می روند و بهترین امکانات در اختیارشان خواهد بود. توضیح داد که قرار است در سرتاسر سالن این مجتمع ال سی دی هایی نصب شود که تصاویر مسی، محمد علی کلی، رونالدو و خیلی از قهرمانی ورزش دنیا را پخش کند تا ملی پوش ها انگیزه بگیرند. او گفت، در این مجتمع سرانجام سرگردانی ها برای تیم های ملی به پایان می رسد چون قرار است یک طبقه آن دپارتمان تیم های ملی شود؛ جایی که مربیان مختلف از تیم بزرگسالان گرفته تا نونهالان، نوجوانان، امیدها و جوان ها کنار هم می نشینند و مشورت می کنند.
  کروش می گفت که این طرح را از منچستر یونایتد و رئال مادرید آورده و می خواهد آن را در ایران پیاده کند. او گفت چنین مجتمعی به تمام ملی پوش ها تعلق دارد، حتی به بازیکنی که از دورترین روستاهای بندرعباس به تیم ملی دعوت می شود. نقشه این مجتمع را خودش ریخت و جلو برد و آن روز به خبرنگار ما گفت: «به زودی تکنیسینی معروف را می آورم. کسی که در منچستر یونایتد و سیتی این نقشه را پیاده کرده است. او باید بیاید و کارهای نهایی را انجام دهد…» اما امروز نه تنها این تکنیسین نیامده بلکه این مجمتع به گروه دیگری اجاره داده شده است!
  این اتفاق برای کارلوس کروش باور کردنی نبوده است. عجیب تر اینکه حتی گروهی که این مجتمع را از فدراسیون اجاره کرده تا آن را بسازند، نقشه اش را تغییر داده اند! ماهها بود که کروش می گفت باید این مجتمع ساخته شود تا تیم ملی بتواند یک گام بزرگ در راه آماده سازی بازیکنانش بردارد اما حالا آرزوی او پرپر شده چون فدراسیون آن را اجاره داده است!
  در کمپ تیم ملی فرد عادی نمی تواند عبور و مرور کند. یعنی حتی اگر خبرنگاران هم بروند، اجازه ورود ندارند اما تصور کنید حالا قرار است مجتمع آماده سازی بازیکنان تبدیل به محل عبور و مرور افراد عادی شود. در واقع اموال تیم ملی در اجاره 5 ساله است. البته طبق توافق ها تیم های ملی هم می توانند از چنین مجتمعی استفاده کنند ولی نکته اینجاست که کلا قرار بوده در اختیار تیم های ملی باشد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار