رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • تیم پرسپولیس در روزی که فقط 5 موقعیت تک به تک را توسط مهدی طارمی در بازی دیروز استقلال اهواز از دست داد، با گل دقیقه 20 مهاجم بوشهری و ملی پوش خود توانست سه امتیاز بگیرد تا چشم به بازی های آینده داشته باشد.

  به گزارش عصرساري،

  مهدی طارمی

  بدون تردید مهدی طارمی چهره اصلی بازی دیروز بود. او اگر چه تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند اما تا دلتان بخواهد فرصت گلزنی از دست داد و به تنهایی هواداران تیمش را تا حد امکان «دق» داد!
  پرسپولیس که به خاطر فوت هادی نوروزی در بازی های قبلی با پیراهن سیاه بازی می کرد، دوباره با پیراهن قرمز در میدان حاضر شد. بعد از گل زودهنگام طارمی، به نظر می رسید پرسپولیس چند گل دیگر به تیم قعرنشین استقلال اهواز بزند اما هرگز این اتفاق نیفتاد. طارمی در حال حاضر بهترین گلزن لیگ ماست، او بعد از گذشت 12 هفته از لیگ 7 گل به ثمر رسانده تا در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد اما طارمی به رغم آمار خوبش، یک نقطه ضعف بزرگ دارد و آن چیزی نیست جز از دست دادن موقعیت های مسلم گلزنی در شرایط تک به تک.

  پیش از این گفته بودیم که طارمی یکی از بزرگترین فاکتورهای یک مهاجم بزرگ یعنی گلزنی در شرایط تک به تک را ندارد و دیروز این مسئله به خوبی ثابت شد. طارمی تنها بازیکنی نبود که دیروز هواداران تیمش را دق داد و تا مرز «سکته» برد. فرشاد احمدزاده هم در گل نزدن برای خودش یک پا مهدی طارمی و امید عالیشاه محسوب می شود. البته پرویز کریمی ، دروازه بان استقلال اهواز با گرفتن چند موقعیت از قرمزها، هم ستاره میدان بود و هم اینکه جلوی کیسه گل شدن تیمش را گرفت.

  اگر استقلال اهواز در یکی از ضد حملات خود نتیجه میگرفت می توانست یک امتیاز بگیرد و این اتفاق اگر رخ می داد کمر پرسپولیس می شکست. تیم برانکو مدتهاست که خوب بازی می کند و می تواند به این روند ادامه دهد. پرسپولیس دیروز نشان داد که باید چهارچوب شناسی را تمرین کند تا در این صورت خود را در جمع مدعیان ببیند و برای جام بجنگد. برای پرسپولیس پیروزی با دو گل بهتر از پیروزی با یک گل در مصاف با تیم های قعرنشین است. برانکو مربی با تجربه ای است، مربی ای که بلافاصله بعد از بازی از طارمی ابراز رضایت می کند و خستگی را دلیل فرصت سوزی می داند.

  پرسپولیس با این برد خفیف به 7  امتیازی صدر جدول رسیدند. رسیدن قرمزها به رده هفتم جدول از روز جمعه استارت خورد. زمانی که صبای قم و ذوب آهن به تساوی رضایت دادند تا شاگردان برانکو با پیروزی در بازی دیروز ، خود را امیدوارتر از همیشه ببینند. پرسپولیس امسال در لیگ برتر سه بار با استقلالی های لیگ بازی کرد که حاصل آن یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست بود. پرسپولیس ابتدا در اهواز و با نتیجه 2 – 1 مغلوب استقلال خوزستان شد. پرسپولیسی ها سپس در دربی سنتی با استقلال تهران به تساوی 1 – 1 رسیدند و در آخر در تهران میزبان سومین استقلال یعنی استقلال اهواز بودند که با یک گل به پیروزی دست یافتند.

  به این ترتیب با پیوستن پرسپولیس به جمع مدعیان، حالا جدال قهرمانی با حضور این تیم و استقلال رنگ و بویی دیگر خواهد داشت و فوتبال را پویا می کند. باور کنید این به سود دیگر تیم های مدعی هم خواهد بود و فوتبال ما از این پس کمتر با چالش تماشاگر مواجه خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار