رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • تمرین امروز استقلال از ساعت 13 در ورزشگاه شماره 2 آزادی آغاز گردید.

  به گزارش عصرساري،بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران پس ازیک روز استراحت از ساعت 13 تمرین خود را در ورزشگاه شماره 2 آزادی آغاز کردند و به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

  تمرین امروز آبی‌پوشان چهار غایب داشت و محمد نوازی به دلیل حضور در کلاس‌های مربیگری، منصور پور حیدری، محمد رضا خرسند نیا که به بیمارستان رفته بود و علی اصغر قربانعلی پور غایبین تمرین امروز آبی‌پوشان بودند.
  زمانی که بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال قصد ورود به زمین را داشتند توسط ماموران مورد بازرسی قرارگرفتند و خبرنگاران نیز از این امر مستثنی نبودند یکی دیگر از نکات تمرین آبی پوشان دیدار ال کلاسیکو امشب بود و بازیکنان برای یکدیگر کری می‌خواندند.
   مهدی رحمتی نیز که در دیدار مقابل فولاد نمایش خوبی داشت برای دقایقی با پرویز مظلومی به گفتگو پرداخت و پس از آن به تمرین پرداخت.
  همچنین بازیکنان استقلال که در دیدار مقابل فولاد در ترکیب اصلی خود حضور داشتند ریکاوری کردند و بازیکنان جوان نیز به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.
   حنیف عمران زاده نیز با لباس شخصی به ورزشگاه آزادی آمد اما با آبی پوشان تمرین نکرد و در کنار خط نظاره گر تمرین  هم تیمی‌هایش بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار