رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 6 December
 • رییس هیات فوتبال خوزستان، مسبب اتفاقات و حواشی بازی شب گذشته فولاد و استقلال تهران را اسکوچیچ می‌داند.

  به گزارش عصرساري،عبدالکاظم طالقانی اظهار کرد: باعث و بانی خسارت به وجود آمده در ورزشگاه غدیر اهواز، سرمربی تیم فولادخوزستان است چرا که او به خاطر منافع شخصی و غرور کاذبش نمی‌خواهد تیم را تحویل دهد و به هر شکلی می‌خواهد حرف خود را به کرسی بنشاند.

  وی افزود: از طرفی هم تماشاگران، نارضایتی خود را به شکل ناهنجار نشان دادند و به ورزشگاه آسیب رساندند. صحبت من با مسوولان و هیات مدیره باشگاه فولادخوزستان است و به آن‌ها می‌گویم که حتما باید تصمیم قاطع بگیرند و با این مربی اتمام ماموریت کرده و قراردادش را فسخ کنند تا به دنبال کارش برود و دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.
  رییس هیات فوتبال خوزستان بیان کرد: از طرفی هم اگر سرمربی جدید تعیین شد، هواداران باید حوصله داشته باشند چرا که این تیم تا امروز نتایج ضعیفی کسب کرده و از هم پاشیده شده است و برای این که به شرایط قبل برگردد، نیاز به زمان دارد و باید بازیکنان جدید جذب کند و بازیکنانی را که از نظر ریتم بازی با این تیم نمی‌خوانند، کنار بگذارد و اگر بازیکن خوب خوزستانی هست، از آن‌ها یا از دیگر بازیکنان موجود در کشور استفاده کند تا تیم به شرایط قبلی‌اش برگردد.
  وی خاطرنشان‌کرد: دیگر نمی‌توانیم فرصت بسوزانیم و ادامه این موضوع تا نیم‌فصل به صلاح نیست. پیش از این تصور می‌شد که اسکوچیچ بتواند کاری انجام دهد ولی با توجه به این‌که دیگر نمی‌تواند، هیچ فرصتی نداریم و خواهش من از مسوولان و هیات مدیره باشگاه فولاد این است که در این زمینه تصمیم قاطع بگیرند و اسکوچیچ را رها کنند تا برود. گوشزد می‌کنم هرگونه کم‌کاری در این زمینه این شائبه را ایجاد می‌کند که مسوولان به دنبال این هستند که تیم‌داری نکنند، در حالی که من می‌دانم مسوولان محکم پای کار هستند و انتظار دارم مسوولان بالاتر از باشگاه فولاد هم به این موضوع اهتمام بورزند تا مشکل فولاد را با رد کردن سرمربی حل کنند.
  طالقانی در ادامه درباره خسارت وارده به ورزشگاه غدیر در بازی شب گذشته فولاد و استقلال تهران، گفت: تمام هزینه این خسارت قطعا بر عهده باشگاه فولادخوزستان است. تلاش ما این است که شرایط امن و راحتی را برای تماشاگران ایجاد کنیم و باید بتوانیم شرایط ورزشگاه را به حالت اولیه خود برگردانیم. در بازی با پرسپولیس هم تعدادی از شیشه‌های ورزشگاه شکسته شد و در بازی شب گذشته نیز باز هم شیشه‌های ورزشگاه شکسته شدند که این قابل گذشت نیست و باشگاه باید خسارت را پرداخت کند.
  وی خاطرنشان‌کرد: قطعا در بین چنین افرادی که اقدام به این حرکت کردند، افراد فرصت‌طلبی هم وجود دارند که به دنبال خرابکاری هستند؛ پس لازم است تدابیر لازم اندیشیده شود و ما هم به عنوان هیات فوتبال آن چه در توان داریم را در اختیار مردم قرار می‌دهیم تا تماشاگران و باشگاه در حالت آرامش، کار خود را انجام دهند. من هم تا آن جا که وظیفه دارم، کمک می‌کنم تا تیم به شرایط قبلی خود برگردد.
  رییس هیات فوتبال خوزستان خطاب به تماشاگران خوزستانی، عنوان کرد: انتظار است که به عنوان یک تماشاگر خوزستانی که در کل کشور مطرح هستند، با آرامش بیشتری رفتار کنند و نارضایتی خود را این گونه بروز ندهند و خوب نیست که با شکست تیم‌شان، اموالی که مربوط به خودشان است را تخریب کنند، چرا که هیچ سودی از این کار نصیب‌شان نخواهد شد.
  وی بیان کرد: اکنون در حال برآورد خسارت وارده هستیم ولی بالای یک هزار صندلی تخریب شده است. قیمت هر صندلی سال گذشته 30 هزار تومان بود و قطعا اکنون 40 تا 45 هزار تومان است. علاوه بر این، شیشه‌های میکسدزون، نگهبانی و باجه‌های بلیت فروشی نیز شکسته شده است.
  طالقانی در خصوص پرتاب سنگ به اتوبوس حامل اعضای تیم استقلال تهران و شکسته شدن شیشه‌های اتوبوس این تیم، گفت: گویا تعدادی از تماشاگرنماها در بیرون از ورزشگاه در کمین بودند تا با افرادی که با پیراهن آبی از ورزشگاه خارج می‌شوند، برخورد کرده و به آن‌ها سنگ و کلوخ پرتاب کنند. من فکر می‌کنم چنین افرادی، سوءاستفاده‌کنندگان از این شرایط بودند.
  وی ادامه داد: این‌گونه رفتار برای استان ما خوب نیست و باید از این اتفاق تجربه کسب کنیم تا تماشاگران احساسات خود را کنترل کنند و شاهد این ناهنجاری‌ها نباشیم؛ البته این اتفاق اجتناب‌ناپذیر هم است چرا که تعدادی نمی‌توانند احساسات خود را کنترل کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار