رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • بخش پنجم شرح احادیث اخلاقی رهبر معظم انقلاب اسلامی در 25 قسمت به روی آنتن صداوسیما خواهد رفت.

  به گزارش عصرساري،بخش پنجم شرح احادیث اخلاقی با بیان حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در 25 قسمت به روی آنتن صداوسیما خواهد رفت.
  این مجموعه که از ابتدای آذر ماه با عنوان «عطر ماندگار» هر روز از شبکه یک سیما، شبکه قرآن و رادیو قرآن پخش خواهد شد، شامل قطعات کوتاهی از شرح احادیث اخلاقی است که حضرت آیت الله خامنه‌ای بیان می‌کنند.
  احادیث گنجانده شده در این مجموعه با مضامین اخلاقی و اجتماعی و قابل استفاده برای عموم جامعه است و شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای بر احادیث نیز حاوی نکات نو و کاربردی در سبک زندگی اسلامی است.
  پخش مجموعه عطر ماندگار از ماه رمضان سال 1392 و پس از تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر بحث سبک زندگی اسلامی (در سفر به استان خراسان شمالی) آغاز شد و تاکنون 120 قسمت از این مجموعه از رسانه ملی پخش شده است.
  منبع احادیثی که در این مجموعه شرح داده می‌شوند کتاب «الشافی فی العقاید و الاخلاق و الاحکام» است و این مضامین و موضوعات را در بردارد: یاد خدا در رفاه و آسایش، رعایت میانه روی در امور زندگی، رعایت خدا در همه امور، دوراندیش ترین مردم، عادلترین مردم، پاداش صبر بر مصیبت، صبر همراه با یقین، زاهدترین مردم، داناترین مردم، سنگینی بار تکبر و…

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار