رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • داوود حق‌دوست، سرمربی مستعفی آلومینیوم هرمزگان، که به خاطر مشکلات مالی از این تیم جدا شد، پس از هجمه های به وجود آمده در هرمزگان و مصاحبه سرمربی فعلی آلومینیوم، سکوتش را شکست و در مقام پاسخگو ظاهر شد.

  به گزارش عصرساري،

  داوود حق‌دوست

  داوود حق‌دوست، سرمربی سابق آلومینیوم هرمزگان، در خصوص مصاحبه عباس سرخاب، جوابیه ای صادر کرد که در زیر می خوانید.
  به نام خدا
  در جواب اظهارات غیر منصفانه و بدون سند و مدرکی که عباس سرخاب ارائه داده بودند باید بگویم: با شناختی که از ایشان داشتم نا امید شدم، و از عدم صداقت ایشان ناراحتم.
  آقای سرخاب! خدمتتان عرض کنم، بعد از استعفای بنده، با تیم با برنامه ای مواجه شده اید که در هفته دهم، در رتبه دهم جدول قرار داشت و اگر سه امتیاز دیدار با خیبر خرم آباد با رای کمیته استیناف در زمان خودم داده می شد تیمم در رتبه چهارم جدول قرار می گرفت. شما نتوانستید موفقیتی با تیمی که از لحاظ بدنی، تاکتیکی و تکنیکی شرایط ایده آلی را نداشت به گواه مردم هرمزگان و اساتید کشوری کسب کنید. خدا کمکت کند با علم روز در ادامه راه موفق باشی!
  در مورد مشکلات مالی هم، خواهشا صحبتی نکنید، زیرا با علم به اینکه بنده به خاطر مشکلات مالی باشگاه و علی الخصوص مشکلات مالی بازیکنانم و دیگر مسائل استعفا دادم، شما به باشگاه ورود کردید و این بهانه قابل قبول نیست. مطمئن باشید اگر نتایج آینده تیم خوب نباشد و مشکلات مالی برطرف شود، حضور دوباره من یا دیگر مربیان دور از دسترس نخواهد بود، زیرا این قاعده فوتبال است و حد و مرزی را هم نمی شناسد.  همان گونه که شما در شهرهای دیگر سکاندار تیم های مختلف بوده اید! همان طور حق مربیان دیگر است که در استان هرمزگان مربیگری کنند و در فوتبال محدودیتی وجود ندارد!
  در مورد موضوع لیدری که بازداشت شده است نیز باید عرض کنم، هر چند تهدید و تهمت و افترا در این چند سال توسط دو یا سه نفر در هرمزگان اپیدمی شده است اما جناب سرخاب، این دفعه فرق می کند. اگر به زندگی شخصی ات ورود کنند ساکت می نشینید؟! آیا این اسمش حاشیه خواهد بود؟ در صحبت هایتان منطق داشته باشید. من بدون ریالی از حق خود گذشتم اما از حق خانواده ام نخواهم گذشت تا اجازه دهم هرکاری دوستان شما بخواهند انجام دهند.
  بنده بعد از استعفا با توافق مدیر عامل با نامه ای که موجود با مهر باشگاه در اختیارم است به خاطر تحصیل فرزندانم در شهر ماندگار شدم و در جریان باشید که بنده سه سال است در بندرعباس ساکن هستم اما قرار نیست به خاطر نتایج شما مورد تهدید و افترا قرار بگیرم! کسی حق ندارد بدون مدرک حرفی را در رسانه ها اعلام کند. من بچه مسلمان هستم و نمی خواستم مسائلی که قبل و بعد ورود شما برای بنده به وجود آوردند را رسانه ای کنم اما در جریان باشید که خودتان باعث مطالبی که ارائه می کنم هستید.
  مدیر رسانه ای تیم که از دوستان و شاگرد غیر بومی شما است و در اول فصل خیلی در تلاش بود گزینه های سرمربیگری مورد علاقه خود را مطرح کند بدون هیچ فعالیت رسانه ای با توصیه باشگاه مشغول به کار شد. وی با ارسال پیام های کذب و خارج از واقعیت، توسط لیدری که سیاه همین آقا شده بود، بعد از پیگیری های لازم توسط پلیس فتا در فضای مجازی و محرض شدن مطالب کذب ایشان و ورود به حریم خصوصی خانواده ام در دادسرای بندرعباس تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و حکم جلب وی نیز صادر شده است و تمام موضوعات مطرح شده در کمیته اخلاق هم در حال بررسی است. حتی آقای ایرانشاهی، مدیر عامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان، نیز اعلام نموده اند که به خاطر  برخی مسائل، مدیر رسانه ای این تیم در تاریخ 94/8/18 از سمت خود برکنار شده اند و این موضوع به بازپرس پرونده نیز اعلام گردیده است.
  در آخر برادر محترم! در فوتبال یک روزی هستی و روزی دیگر نیستی! اما خوب نیست حرمت ها شکسته شود. در تیم ها همیشه بازیکنانی وجود دارند که مورد غضب مربی قرار می گیرند، این ها اقلیت هستند اما اکثریت است که نشانگر واقعیت ها هستند. من در مسائلی که برای خود و خانواده ام به وجود آوردند از طریق مراجع قضایی برخورد قاطع خواهم کرد و شما نیز سعی کنید نگذارید از وجهه تان استفاده کنند و همین طور شما نیز از وجهه دیگران!  با تمرکز به کارتان ادامه دهید چون مدارک و مستنداتی دارم که مورد تایید دادسرای بندرعباس هم قرار گرفته است و اگر متن های موجود را رسانه ای کنم از مصاحبه اخیر خود راجع به بنده پشیمان و از دوستان تان به خاطر دادن اطلاعات غلط به شما گله مند خواهید شد.
  در آخر برایتان آرزوی موفقیت دارم و خداوند کسانی که باعث شر و آشوب هستند را به راه راست هدایت کند .
  التماس دعا / داوود حق‌دوست

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار