رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • استفاده از کنترلرهای عجیب و غریب برای بازی کردن چیز جدیدی نیست.

  به گزارش عصرساري، سه شرکت نیسان، کونامی و سونی با همکاری یکدیگر یک «قشقایی» (Qashqai) را به کنترلر پلی‌استیشن4 تبدیل کرده‌اند. البته قرار نیست با این شاسی‌بلند نیسان گرن توریسمو یا Driveclub بازی کرد. کونامی و نیسان این خودرو را برای بازی کردن Pro Evolution Soccer 2016 دستکاری کرده‌اند.

  قشقایی نیسان تبدیل به کنترلر PS4 می‌شود

  کنترل PES امسال با قشقایی نیسان، اینگونه است:

  با استفاده از پدال ترمز می‌توان توپ را پاس داد و با استفاده از پدال گاز شوت کرد. کنترل بازیکن هم با استفاده از فرمان انجام می‌شود. اهرم برف‌پاک‌کن برای فرستادن پاس بلند استفاده می‌شود و کلید دریافت تماس‌ها هم برای دویدن بازیکن است. اهرم چراغ راهنما هم برای بالا و پایین رفتن است.

  نکته‌ی جالب این است که با فرستادن یک پاس بلند، برف پاک‌کن همانطور که باید شروع به کار می‌کند. یا اگر بخواهید بازیکن را بالا و پایین کنید، باید صدای هشدار چراغ راهنما را هم بشنوید. البته با فشردن پدال گاز ماشین تکان نمی‌خورد و سر جای‌اش ایستاده است.

  جالب است بدانید استفاده از کنترلرهای عجیب و غریب برای بازی کردن چیز جدیدی نیست. همین حالا می‌توانید در یوتیوب سرچی بکنید و بازی کردن «ارواح تاریک» با یک کنترلر گیتار هیرو یا راک‌بند را ببینید. بازی‌کننده‌ها حتی با درام راک بند هم دارک سولز بازی کرده‌اند!

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار