رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 24 May
 • مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از شنبه تا دوشنبه با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

  به گزارش عصرساري،مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از شنبه تا دوشنبه با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

  احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده در پاره ای نقاط شمال غرب، غرب، شمال، دامنه های البرز، دامنه های زاگرس و شمال شرق کشور ابرناکی، بارش پراکنده در ارتفاعات بارش پراکنده برف و مه رخ می دهد. شنبه بارش به شمال شرق و شرق و جنوب شرق کشور محدود می شود. روزهای جمعه و شنبه خلیج فارس مواج است.

  وظیفه در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان امروز تهران، غبار محلی بتدریج ابری در بعدازظهر بارش پراکنده در ارتفاعات بارش برف و مه آلود با بیشینه و کمینه دمای 14 و 7 درجه سانتیگراد است. همچنین آسمان این استان در روز جمعه، نیمه ابری درپاره ای نقاط غبار صبحگاهی در ارتفاعات بارش پراکنده با بیشینه و کمینه دمای 12 و 6 درجه سانتیگراد خواهد بود و در روز شنبه، کمی ابری و غبارآلود با بیشینه و کمینه دمای 12 و 5 درجه سانتیگراد خواهد بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار