رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا امکان قطع همکاری کی‌روش با تیم ملی وجود دارد یا خیر، گفت: شرط کی‌روش این است که شرایط تغییر کند تا بتواند در کارش موفق باشد. او اعتقاد دارد در پنج سال گذشته شرایط بسیار دشواری را تحمل کرده و دیگر نمی‌تواند به این روند ادامه دهد.

  به گزارش عصرساري،علی کفاشیان در پایان نشست خود با سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعد از ورود تیم ملی به ایران کی‌روش مستقیم به فدراسیون فوتبال آمد و جلسه خوبی را با او برگزار کردیم.

  کی‌روش اعتقاد دارد با شرایط فعلی نمی‌شود پیش رفت

  وی در ادامه افزود: تا زمان بازی تیم ملی مقابل عمان مشکلی وجود ندارد، اما در مرحله بعد تیم ملی باید در شرایط بهتری خودش را برای جام جهانی آماده کند. کی‌روش اعتقاد دارد با شرایط فعلی نمی‌شود پیش رفت و مشکلاتی که پیرامون تیم ملی است کار را برای او بسیار سخت کرده است.

  مجبوریم با همین شرایط به کارمان ادامه دهیم

  کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا او قول داده تمام مشکلات تیم ملی را حل کند، یادآور شد: خیر، من چنین قولی نداده‌ام، چرا که این مشکلات تمام نشدنی است و ما مجبوریم با همین شرایط به کارمان ادامه دهیم، مگر اینکه حمایت‌ها بیشتر از ما صورت بگیرد.

  فعلاً با کی‌روش در حال مذاکره هستیم تا به نتیجه برسیم

  رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این موضوع که آیا فدراسیون با مرخصی‌های کارلوس کی‌روش مشکل دارد، تأکید کرد: خیر، ما مشکلی با مرخصی‌های کی‌روش نداریم. در حال حاضر تیم ملی مدت زیادی بازی ندارد و مسابقات لیگ هم طبق برنامه انجام می‌شود. با توجه به اینکه این مدت طولانی است، طبیعی است که کی‌روش مدتی را به مرخصی برود. البته از سرمربی تیم ملی خواسته‌ایم اگر نیاز باشد اردویی برای تیم ملی برگزار کنیم. در کل مشکلی با مرخصی‌های کی‌روش نداریم و مشکل اصلی شرایطی است که برای تیم ملی وجود دارد و فعلاً ما با کی‌روش در حال مذاکره هستیم تا به نتیجه برسیم.

  از کی‌روش خواسته‌ایم که از مصاحبه‌های تنش‌زا خودداری کند

  وی درباره مصاحبه نکردن کارلوس کی‌روش نیز خاطر نشان کرد: در هر صورت اگر قرار باشد کی‌روش مصاحبه کند و به مانند قبل شاهد آن بیانیه‌ها باشیم مشکل به وجود می‌آید. ما از کی‌روش خواسته‌ایم که از مصاحبه‌های تنش‌زا خودداری کند و حتی به دبیر فدراسیون هم این اخطار را دادیم به آن بیانیه‌ها و مصاحبه‌های تند پایان دهد. کی‌روش خودش هم قبول کرد یکسری صحبت‌ها به تیم ملی ضربه می‌زند. ما از سرمربی تیم ملی خواسته‌ایم در حوزه کاری تیم ملی و بازی‌های این تیم صحبت کند، نه مسائل حاشیه‌ای.

  شرط کی‌روش این است که شرایط تیم ملی تغییر کند

  کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا امکان قطع همکاری کی‌روش با تیم ملی وجود دارد یا خیر، گفت: شرط کی‌روش این است که شرایط تغییر کند تا بتواند در کارش موفق باشد. او اعتقاد دارد در پنج سال گذشته شرایط بسیار دشواری را تحمل کرده و دیگر نمی‌تواند به این روند ادامه دهد. او خواستار این است که مشکلات پیرامون تیم ملی برطرف شود و این تیم بیشتر مورد حمایت قرار بگیرد. به هر حال من هم معتقدم که اگر حمایت‌های بیشتر از ما صورت بگیرد مشکلات خیلی کمتر خواهد شد.

  خوب نیست مدیر فنی تیم امید در مورد سرمربی تیم ملی اظهارنظر کند

  رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت‌های اخیر مایلی‌کهن که اعلام کرده کی‌روش کجا برود از ایران بهتر و باید تهدیدات او را شنید و باور نکرد، گفت: آنچه مشخص است نتیجه کار کی‌روش در تیم ملی خوب بوده و تیم ملی روند رو به رشدی را طی می‌کند. در مورد تیم ملی همیشه حساسیت‌هایی وجود داشته و انتقاداتی شده است، اما خوب نیست که مدیر فنی تیم امید چنین اظهارنظرهایی را مطرح کند. من حتماً با کاشانی در این خصوص صحبت خواهم کرد تا دیگر از این مصاحبه‌ها نبینیم. بهترین قاضی مردم هستند و آنها خیلی بهتر می‌توانند در مورد عملکرد کی‌روش نظر بدهند.

  در جلسه هیئت رئیسه از کارلوس‌ کی‌روش و عملکردش حمایت شد

  وی تأکید کرد: اتفاقاً در جلسه هیئت رئیسه از کارلوس‌ کی‌روش و عملکردش حمایت شد و نتایج تیم ملی هم مورد رضایت فدراسیون است. ان‌شاءالله شرایط طوری پیش برود که بتوانیم با کی‌روش ادامه دهیم.

  کی‌روش باید بیشتر مراقب خودش باشد

  کفاشیان درباره بیماری کی‌روش که بعضی‌ها آن را نوعی سرطان عنوان کرده‌اند، گفت: خیر، این حرف‌ها واقعیت ندارد. البته کی‌روش یک بیماری دارد و آزمایشاتی هم انجام داده است. او پیش از این هم که به مرخصی رفته بود یک عمل جراحی انجام داد. به قول اسلامیان سن که بالا می‌رود یکسری بیماری‌ها سراغ انسان می‌آید. مطمئناً امثال من و کی‌روش که سن‌مان بالا رفته نسبت به پنج سال پیش شرایط بهتری نداریم و بیشتر باید مراقب خودمان باشیم. کی‌روش هم باید بیشتر مراقب خودش باشد و مسائل تنش‌زا اصلاً برای او خوب نیست، چرا که بیماری‌اش را تشدید می‌کند.

  کی‌روش قبلاً هم گفته بود حاضر نیست با این شرایط کار کند

  رئیس فدراسیون فوتبال درباره بحث استعفای کی‌روش خاطرنشان کرد: ایشان از قبل هم پیام‌هایی داده بود و می‌گوید حاضر نیست با این شرایط کار کند. کی‌روش پنج سال است که استعفا داده، اما سعی می‌کنیم او را نگه داریم، چون خوب کار می‌کند و چه بسا اگر از دستش بدهیم، شاید نتوانیم کسی مثل او را استخدام کنیم. کی‌روش اگر اعتراضی هم می‌کند برای تیم ملی است، نه خودش. او امکانات بیشتری را برای تیم ملی می‌خواهد.

  بدون حمایت تیم اول آسیا هستیم

  وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر ما از نظر مالی یک بیستم کشورهایی مثل ژاپن هستیم، اما تیم اول آسیا محسوب می‌شویم، بدون اینکه از ما حمایت شود. حقیقت این است که نیاز به حمایت داریم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار