رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ارتقا دانش علمی پزشکان قانونی کشور، اظهار داشت: اطلاعات علمی پزشکان قانونی کشور ارتقا یابد.

  به گزارش عصرساری،  آیت الله صادق آملی لاریجانی صبح امروز در پنجمین همایش سراسری طب و قضا در ساری اظهار داشت: همه افرادی که برای پیشبرد مباحث علمی تلاش می‌کنند، ارزشمند هستند و باید از آنان قدردانی شود.

  وی افزود: تبادل اطلاعات علمی مورد نیاز با مراکز پژوهشی داخل و خارج کشور در پزشکی قانونی باید تقویت شود.

  رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه قضات در این همایش مباحثی را مورد تطبیق قرار دهند که آثار مطلوب آن برای جامعه اثرگذار باشند، تصریح کرد: باید از این همایش‌ها مباحث تحقیقی بیشتری استخراج شود.

  آملی لاریجانی با بیان اینکه ارتباط بین حوزه و دانشگاه، قضات و پزشکان سبب ایجاد فوایدی برای مردم می‌شود، افزود: مبانی قانون مجازات‌های اسلامی باید برای پزشکان قانونی تشریح شود.

  رئیس قوه قضاییه در این نشست به‌صورت تخصصی و کارگاهی مباحثی را در مورد شرح فقهی موادی از قانون مجازات اسلامی داشتند.

  اعتلای تعامل پزشکان قانونی و قضات در راستای خدمات رسانی بهتر و سریعتر از اهداف این همایش با موضوع قانون مجازات اسلامی از منظر پزشکی قانونی بوده است.

  ارزیابی دیدگاه مقنن در قبال جنایت برمنافع، واکاوی دیدگاه مقنن در قبال صدمات وارد بر اعضا و چالش‌های روان پزشکی در قانون مجازات اسلامی از محورهای این همایش سراسری است.

  در این همایش دو روزه قرار است 24 مقاله به صورت سخنرانی، 58 مقاله به صورت پوستر و 4 کارگاه آموزشی برگزار شود.

  منبع: تسنیم

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار