رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 9 December
 • در هفتمین هفته از لیگ برتر والیبال تیم‌های بانک سرمایه، کاله مازندران و شهرداری ارومیه حریفان خود را شکست دادند وتیم پیکان در بازی برابر مقابل شهرداری تبریز به برتری رسید.

  به گزارش عصرساري،خانه والیبال تهران این هفته شاهد برگزاری دیدار تیم‌های بانک سرمایه و آلومینیوم المهدی هرمزگان بود. بانک سرمایه با تمام ستارگانش موفق شد حریف را 3 بر صفر شکست دهد اگرچه آلومینیوم المهدی هرمزگان تلاش زیادی کرد تا بویژه در ست نخست پیروز باشد اما در نهایت تجربه بالای ملی‌پوشان بانک سرمایه آن‌ها را پیروز این دیدار کرد.

  نکته قابل توجه حضور پرشور تماشاگران حاضر در سالن بود که برای تشویق تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس به خانه والیبال تهران آمده بودند.

  در دیداری دیگر بازرگانی جواهری گنبد نتوانست مقابل کاله مازندران کاری از پیش ببرد. شاگردان بهروز عطایی سه بر صفر حریف خود را شکست دادند و به یک برد شیرین دست پیدا کردند.

  آرمان ورزشی اردکان نیز در این هفته موفق شد یک ست از تیم مدعی پرستاره شهرداری ارومیه بگیرد. اما در نهایت تسلیم ارومیه شد. تیم جنگنده و جوان سایپا هم با هدایت ناصر شهنازی 3 بر صفر گوهر کویر زاهدان را شکست داد.

  نتایج هفته هفتم لیگ برتر والیبال:

  بانک سرمایه 3 – آلومینیوم المهدی هرمزگان صفر

  بازرگانی جواهری گنبد صفر – کاله مازندران 3

  شهرداری ارومیه 3 – آرمان ورزش اردکان صفر

  گوهر کویر زاهدان یک – سایپا 3

  ثامن الحجج خراسان 3 – متین ورامین یک

  پیکان 3 – شهرداری تبریز 2

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار