رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با تاثیرگذار خواندن رسانه‌ها، گفت: رسانه‌های استان برای مطالبه فرهنگی تریبون باشند.

  به گزارش عصرساری، سرهنگ علی خادم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری در نشست خبری که به مناسبت آغاز هفته بسیج برگزار شد، خاطر نشان کرد: تفکر بسیج یعنی پررنگ کردن نقش مردم در جریان انقلاب در اندیشه‌های امام (ره) از همان روزهای آغازین نهضت وجود داشت.

  وی با اعلام اینکه نقش بسیج در دفاع مقدس متجلی شد، افزود: سیل بسیجیانی که با فرمان امام روانه جبهه‌ها شدند انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

  خادم وظیفه بسیج را ورود به عرصه‌ جنگ نوین دانست و اذعان کرد: دشمن با استفاده ار تکنولوژی و کشاندن جنگ به خانه‌های تک تک ایرانیان موفقیت های بسیاری کسب کرد چون غفلت‌ کردیم دشمن را امیدوار کردیم.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری اوج جولان دشمن را در نفوذ در خانواده‌ها و نسل بعد دانست و گفت: اگر میدان را خالی کنیم بنیان خانواده و نسل بعد از هم پیپاشد و باید ازین ابزارها استفاده کرد تا جریان‌های نفوذ کنترل شود.

  وی با اشاره به نقش تاثیرگذار بسیج، خاطرنشان کرد: قطعا با ورود جدی‌تر بسیج و حزب‌الله به عرصه جنگ نرم این خطر از نظام اسلامی ما دور خواهد شد.

  خادم هفته بسیج را فرصتی مناسب برای ابلاغ فعالیت‌های این نهاد انقلابی دانست و گفت: ناحیه مقاومت بسیج ساری 240 برنامه در این هفته برگزار میکند که 60 برنامه شاخص است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با اعلام حضور بسیجیان شهرستان در صبحگاه مشترک 5آذر، اظهار کرد: صبح 5 آذر ورزشگاه شهید متقی میزبان صبحگاه مشترک بسیجیان مرکز استان است.

  وی بسیج را نعمت الهی دانست و گفت: بسیج صدای انقلاب است هرکجا کجی و راه غلط دید، ساکت ننشست و اکنون هم باید اینگونه باشد.

  خادم با انتقاد از عوامل فرهنگی شهرستان ساری، بیان کرد: وقتی در جنگ نرم هستیم باید قرارگاه مقابله با آن هم وجود داشته باشد، اما این اعتقاد در ساری دیده نمی‌شود، آیا آقایان آمار اعتیاد، ناهنجاری‌ها، طلاق را رصد نمی‌کنند.

  وی در ادامه گفت: سطح شهر پر شد از تبلیغات مصرف‌گرایی، آیا ساری نیاز به کار و تبلیغ فرهنگی ندارد؟

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با با اشاره به ارجعیت فرهنگ در عصر جدید، اذعان کرد: چرا بسیاری از مصوبات ما پیوست فرهنگی ندارد و هویت دینی در آن دیده نمی‌شود.

  خادم در پایان با تاثیرگذار خواندن رسانه‌ها، پیشنهاد داد: رسانه‌های استان برای مطالبه فرهنگی تریبون باشند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار