رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 7 December
 • خانواده‌ هادی نوروزی در تمرین پر‌سپولیس حضور پیدا کردند و با اهدای پیراهن قرمز به بازیکنان این تیم، آنها را از سیاه درآورند تا پرسپولیس از این هفته قرمز بپوشد.

  به گزارش عصرساري،

  پرسپوليسي‌ها

  تمرین تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس صبح روز چهارشنبه از ساعت یازده در ورزشگاه درفشی فر پیگیری شد. در تمرین امروز خانواده‌ مرحوم هادی نوروزی در محل تمرین تیم پر‌سپولیس حاضر شدند تا در مراسم “تولد هانی نوروزی” فرزند هادی با حضور بازیکنان این تیم شرکت کنند.

  مسئولان باشگاه پر‌سپولیس یک دستگاه دوچرخه به مناسبت تولد هانی به او اهداء کردند.
  در تمرین امروز، بازیکنان مطابق روزهای گذشته ابتدا دقایقی در سالن بدنسازی ورزشگاه به انجام کارهای کششی پرداختند و سپس با حضور در زمین چمن کار با توپ را ادامه دادند.
  بازی آقا وسط بخش نخست تمرین پر‌سپولیس بود و در ادامه تمرین سانتر از جناحین در دستور کار سرخپوشان قرار گرفت. زمانی که بازیکنان تمرین سانتر از جناحین را انجام می دادند برانکو ایوانکوویچ نظارت ویژه‌ای بر روی شاگردانش داشت و نکات فنی را به آنها گوشزد می‌کرد.
  حدود 50 هو‌اد‌ا‌ر در ورزشگاه درفشی فر تمرین پر‌سپولیس را از نزدیک تماشا کردند.
  میلاد کمندانی، احمد نوراللهی همراه وحید حیدریه بازیکنان تیم ملی امید پر‌سپولیس که شب گذشته وارد ایران شدند امروز در تمرین پر‌سپولیس حاضر بودند.
  در پایان تمرین هم تعدادی از بازیکنان ضربه ایستگاهی را انجام دادند.
  حاشیه‌های مراسم تولد هانی
  مسئولان ورزشگاه درفشی‌فر کیک بزرگی به شکل زمین فوتبال سفارش داده بودند که آن را در کنار زمین روی زمین قرار دادند و بازیکنان یک به یک به همراه محمود خوردبین پشت این کیک می‌رفتند و با هانی نوروزی عکس یادگاری می‌گرفتند. هانی نوروزی هم شمع‌های این کیک را فوت کرد. در این لحظه همسر مرحوم نوروزی به یکباره شروع به گریه کرد.
  از طرف خانواده هادی نوروزی، پیراهن قرمز تیم فوتبال پرسپولیس به رضا نورمحمدی و محسن بنگر به نمایندگی از بازیکنان پرسپولیس اهدا شد تا بازیکنان این تیم پیراهن مشکی خود را دربیاورند و از بازی مقابل استقلال اهواز پیراهن قرمزرنگ خود را بر تن کنند.
  در جریان مراسم تولد هانی نوروزی با رضا نورمحمدی شوخی‌های عجیبی را انجام می‌داد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار