رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: مسئله محله هرندی پایتخت تا ابتدای سال ۹۵ رفع می‌شود.

  به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام میثم امرودی درباره آخرین وضعیت محله هرندی پس از اعتراضات اهالی، گفت: ما برنامه‌های خود را در شورای شهر تهران اعلام کردیم و در حال حاضر از اهالی می‌خواهیم اندکی دیگر صبوری کنند.

  معاون شهردار تهران اضافه کرد: اگر چه پیش از این هم اعلام کردیم شهرداری متولی رفع مسائل موجود در محله هرندی نیست، اما بر اساس وظیفه‌مان در حوزه انضباط شهری به این محله ورود کرده‌ایم.

  امرودی تاکید کرد: نکته ای که نباید فراموش کنیم، این است که شهرداری محور کارها نیست، بلکه ما کمک و بازو هستیم. برای برون رفت از شرایط فعلی امکانات و فرصت ها را در اختیار سازمان های متولی قرار می دهیم.

  معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به سه اقدام اساسی و اولویت‌دار برای برون رفت از مسائل فعلی، گفت: در وهله اول باید توجه کنیم که این کار به صورت ستادی و جلسه‌ای انجام نمی‌شود و باید قرارگاهی آن را پیش برد.

  وی اضافه کرد: هماهنگ شدن دستگاه‌ها برای ایجاد یک زنجیره موضوع دومی است که باید به این سمت حرکت کنیم. مراکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد، معتادان را پس از ترک به جامعه بازمی‌گرداند و به دلیل فراهم نمودن بسترهای مناسب، این چرخه استمرار پیدا می‌کند لذا باید این زنجیره کامل شود و همه نهادها هماهنگ با هم کار کنند.

  معاون شهردار تهان تصریح کرد: مطالعات نشان داده اولویت اصلی در جمع‌آوری معتادان، برخورد با اوباش است، زیرا زیر سایه اوباش‌ها جرم اتفاق می‌افتد.

  امرودی در پاسخ به این سئوال که مدیرعامل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در نشست خبری از برنامه ۱۵ ساله در این محله سخن گفته بود، افزود: چه سازمان‌های متولی همکاری کنند و چه همکاری نکنند، ما تا عید سال ۹۵ مسئله هرندی را حل خواهیم کرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار