رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • رویترز در خبری مدعی شد نسخه‌ای از هشدار محرمانه اف‌بی‌آی را دیده که در آن پلیس فدرال آمریکا، به موسسات تجاری آن کشور در مورد حملاتی پیچیده از سوی هکرهایی از ایران هشدار داده است. به گزارش علویون از باشگاه خبرنگاران جوان؛ خبرگزاری رویترز مدعی است نسخه‌ای از هشدار محرمانه اف‌بی‌آی را دیده است. رویترز […]

  رویترز در خبری مدعی شد نسخه‌ای از هشدار محرمانه اف‌بی‌آی را دیده که در آن پلیس فدرال آمریکا، به موسسات تجاری آن کشور در مورد حملاتی پیچیده از سوی هکرهایی از ایران هشدار داده است.
  به گزارش علویون از باشگاه خبرنگاران جوان؛ خبرگزاری رویترز مدعی است نسخه‌ای از هشدار محرمانه اف‌بی‌آی را دیده است.

  رویترز مدعی است: پلیس فدرال آمریکا در هشداری که منتشر کرده از موسسات و شرکت‌های تجاری خواسته است، چنانچه احساس کردند هدف حملات قرار گرفته‌اند با اف‌بی‌آی تماس بگیرند.

  به ادعای خبرگزاری رویترز، مدارک فنی اف‌بی‌آی نشان از آن دارند که حملات هکرها به طور مشخص از دو آدرس آی‌پی، داخل ایران انجام می‌شود.

  کارشناسان یک شرکت آمریکایی ارایه‌کننده خدمات امنیت سایبری به رویترز گفته‌اند که هشدار اف‌بی‌آی درباره عملیات “ساطور” است که آنها هفته پیش درباره‌اش هشدار داده بودند.

  هفته پیش در واکنش به آن گزارش شرکت سایلنس، دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد آن ادعاها را رد کرد و هدف از انتشار آن را تخریب چهره ایران برای اختلال در مذاکرات هسته‌ای خواند.

  حمید بابایی، سخنگوی دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل، گفته‌های سایلنس را رد کرده و گفته چنین چیزی بی‌مبنا است. بابایی در عین حال افزوده است که این اتهام‌ها برای ایجاد بحران و چالش در روند مذاکرات هسته‌ای زده شده است.

  وزارت دفاع و سازمان امنیت ملی ایالات متحده هنوز به این گزارش جدید و آنچه هشدار اف‌بی‌آی بیان شده، واکنشی نشان نداده‌اند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار