امروز : یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بلند شید آقای ظریف…/ عکس‌نوشت

آنها به شما اهمیت نمی‌دهند، چون شما ضعیف هستید، این را می‌فهمند، می‌بینند.

13

 

دیدگاه بینندگان
 • هوتو

  تاریخ : ۱۳ - مهر - ۱۳۹۴

  درود بر دکتر ظریف. عصر ساری: فقط این رو بدون: اکثر الناس لایعقلون.
  اونها به خمینی و رجایی و خامنه ای هم اهمیت نمی دادن و اونها به هیچ انسان آزاده ای اهمیت نمی دهند. اما اگر احتمالاً این یادداشت مضحک شما رو ببینند به شما خیلی اهمیت خواهند داد!


  پاسخ دادن

 • کریمی

  تاریخ : ۱۴ - مهر - ۱۳۹۴

  دوستان این اراجیف از طرف چه کسی گفته شده است . مگر نه اینکه آقای ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران است که توسط مجلس شورای اسلامی که نمایندگان این ملت هستند و خوب هم آگاهند انتخاب شده است و نه اینکه مقام رهبری به عنوان ناظر عالی کشور بر کل امور نظارت دارد و در صورت مشاهده خطایی اخطار می دهد و خود ایشان بارهای جناب آقای ظریف را حمایت و او را سردار سیاسی کشور می خواند ، افرادی که چنین گستاخانه صحبت می کنند جز این است که مثل رژیم صهیونیستی اسرائیل از این توافق ناراضی و عصبانی هستند ؟ آیا اینها مدافع اسلام و ایران هستند یا مدافع رژیم غاثب اسرائیل . و خیلی جای تاسف است که یک عده بجای انتقاد سازنده که نیاز هر جامعه است ، شمشیر دشمنی بر علیه این کشور و مملکت به کمر بسته اند و معلوم نیست چه هدفی را دنبال می کنند آیا دغدغه اسلام و ایران دارند؟ بیایند ببینند در قبال این تحریم های چه بلاهایی که بر سر این ملت نیامند و وضعیت معیشتی و زندگی مسلمانان ایران در حاشیه و کنار شهرهای بزرگ و کوچک این مملکت چگونه است ؟ مگر اینها مسلمان و ایرانی نیستند ؟ چگونه اینها را نمی بینید و دم از اسلام می زنید. وا اسفا بر یک عده ای .


  پاسخ دادن

 • ahmadi

  تاریخ : ۱۸ - مهر - ۱۳۹۴

  تا کی این دولت و دیپلماتاش می خوان به این کوچک شدن ادامه بدن … ایت همه ایرانی کشتن آقایان دیپلماسیشون خواهش و تمنا بود… عزت ایران را به کجا دارن می برن …


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار