رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۳ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 7 April
 • مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران :

  مردم با عملکرد رسانه های مکتوب و مجازی استان آشنا می شوند/ قدردانی از حضور همکاران رسانه ای

  مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، گفت که تقارن و همسویی نمایشگاه بین المللی کتاب و نمایشگاه مطبوعات، از جنبه های بسیاری مثبت بوده و در این فرصت مردم می توانند با حضور در غرفه ی رسانه های حاضر از عملکرد آنان مطلع شوند.

  به گزارش عصرساری، رضا افضلی عصر امروز جمعه اول آذرماه در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن قدردانی از حضور رسانه های فعال استان در این نمایشگاه، گفت که امسال، تقارن و همسویی این دو نمایشگاه جنبه های مثبتی بسیاری داشته است، ضمن اینکه در فضایی با ساختار نمایشگاهی برپا شده است.

  وی ادامه داد: خانواده هایی که برای بازدید از نمایشگاه کتاب می آیند در کنار خرید کتاب های مورد نیاز و علاقه خود، سری هم به غرفه ی رسانه های شرکت کننده در نمایشگاه می زنند و با رسانه های مکتوب و مجازی فعال استان و عملکرد آنها آشنا می شوند.

  مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و جاده ای مازندران با ابراز خرسندی از برپایی و تقارن دو نمایشگاه کتاب و مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری، ابراز امیدواری کرد: این تقارن و همسویی و تعامل، عامل خیر و برکت برای همکاران خوب ما در رسانه های مکتوب و مجازی استان بشود.

  افضلی همچنین در پاسخ به سوالی درباره وضعیت راه های استان، گفت: در هفته گذشته با توجه به توده هوای سردی که وارد مازندران شد، ۳۳ اکیپ راهداری با ۳۵۰ راهدار و ۲۵۰ ماشین راهداری در جاده های این استان، مستقر شدند.

  وی افزود: همکاران راهداری استان با اکیپ و ماشین های راهداری به صورت شبانه روزی در حال عملیات برف روبی و نمک پاشی جاده ها هستند .

  مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، توصیه کرد: همه هموطنان قبل از سفر برای آگاهی از وضعیت راه ها، با سامانه گویای ۱۴۱ تماس بگیرند و از آخرین وضعیت راه ها مطلع شوند.
  افضلی، همچنین عنوان کرد: با توجه به اعلام هواشناسی، هفته جاری هوا مساعد و جو پایداری را در استان شاهد هستیم ضمن اینکه جاده های استان مشکلی از برف و یخ نیز نخواهند داشت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار