رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۳ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 7 April
 • نیازی، با اشاره به ظرفیت های متعدد و جاذبه های بی نظیر گردشگری در شهرستان های ساری و میاندورود، بر لزوم شناساندن این ظرفیت ها به جامعه با هدف توسعه گردشگری و بوم گردی در این دو شهرستان تاکید کرد.

  به گزارش عصرساری، سرهنگ یارعلی نیازی در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران در جمع خبرنگاران، برپایی این نمایشگاه را اقدام مناسبی خواند و گفت: این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب بازدیدی از غرفه های مربوط به رسانه های شرکت کننده داشته باشند و ضمن آشنایی با رسانه های فعال استان، مشکلات خود را از تریبون رسانه به گوش مسئولان برسانند و نقطه نظرات مسئولان را نیز دریافت کنند.
  وی افزود: نقش رسانه در برون رفت از مشکلات اعم از اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برجسته و تاثیر گذار است.

  معاون سابق هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان مازندران، با اشاره به مشکلات گرانی، بیکاری جوانان و مشکلات عدیده حوزه کارگران فصلی و عدم برخورداری از چتر حمایتی بیمه، از اصحاب رسانه خواست ضمن پرداختن به این مشکلات در جهت برون رفت از این مشکلات راهکارهای عملیاتی ارائه کنند.

  نیازی، در بخش دیگری با بیان اینکه امروز ما در جنگ اقتصادی و رسانه ای دشمن قرار داریم، ادامه داد: اگر جوانان ما توانستند تاکنون در این جنگ دوام بیاورند بواسطه نقشی تاثیر گذاری بود که رسانه های کشور در این بخش داشتند.

  وی، در بخش دیگری به ظرفیت های عظیم طبیعی و گردشگری استان مازندران و شهرستان های ساری و میاندورود نیز اشاره کرد و گفت: متاسفانه جوانان زیادی در این دوشهرستان مشکل اشتغال دارند، این در حالیست که با بهره گیری درست از ظرفیت های گردشگری این شهرستان ها می توان در جهت توسعه اشتغال و کاهش بیکاری بهره گرفت.

  نیازی، پتانسیل های گردشگری و جاذبه های دیدنی و تاریخی شهرهای ساری، فرح آباد، میاندورود و دشت فریم و میاندورود ، دریا وجود راه هوایی(فرودگاه دشت ناز)، خطوط ریلی و …را برشمرد و بر لزوم رفع مشکلات و موانع حوزه توسعه گردشگری شهرستان و شناساندن ظرفیت های موجود به گردشگران و مسافران تاکید کرد.

  نیازی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه با وجود جاذبه های گردشگری و دیدنی متعدد در دو شهرستان ساری و میاندورود، هنوز مسافران این دو شهرستان را به عنوان مقصد گردشگری و اقامت انتخاب نمی کنند، ادامه داد: باید تلاش کرد ضمن شناساندن ظرفیت ها، از زیرساخت های موجود برای بهره گیری بیشتر و اشتغالزایی بهره گرفت.
  وی، در بخش دیگری به اعتراضات روزهای گذشته در پی اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین نیز اشاره کرد و گفت: باید هوشیار باشیم؛ مدافعان وطن و حرم بیشماری با تقدیم خون خود از نظام مقدس دفاع کردند، مردم بایستی خواسته های مشروع خود را از مجاری قانونی مطالبه کنند تا زمینه موج سواری دشمن فراهم نشود.

  نیازی، در ادامه با بیان اینکه خبر افزایش قیمت بنزین برای مردم شوک آور بود، افزود: برای اعلام این طرح می بایست فضای روانی آن فراهم میشد، از آنجاییکه که مردم فهیمی داریم اگر تاثیرات مثبت اجرای این طرح تشریح و توجیه می شد، شوک خبری کمتری داشت.

  وی، ادامه داد: دشمنان و معاندانی هستند که به نوعی برای انقلاب و نظام نقشه کشیده اند و تلاش کردند در فضا ایجاد شده موج سواری کنند.

  معاون سابق هماهنگ کننده نیروی انتظامی مازندران، در ادامه با بیان اینکه تخریب و اعمال خرابکارانه و آتش زدن اموال عمومی، راه حل مشکلات نیست، گفت: مقرر شده ،با اجرای این طرح درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به صورت بسته های حمایتی به دهک های پایین جامعه پرداخت می شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار