رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الإثنين ۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 30 March
 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت که تجمعات اخیر استان با درایت و تدابیر دستگاه های امنیتی و پلیس مدیریت و کنترل شد.

  به گزارش عصرساری، حسین حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در گفتگو با خبرنگار عصر ساری، درباره وضعیت کنونی استان در پی اعتراضات اخیر به طرح اصلاح قیمت بنزین، گفت: خوشبختانه تا به امروز به جز روز شنبه، هیچ گونه تجمع اعتراضی در استان نداشتیم.

  وی افزود: روز شنبه در برخی شهرهای شاهد اعتراضاتی بودیم که پلیس، دستگاه های امنیتی و سپاه با درایت و هوشمندی تجمعات اخیر را مدیریت کردند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، در بخش دیگری، با اشاره به دستگیری برخی افراد در این اعتراضات، گفت: شماری از افراد در تجمعات اخیر اقدام به طراحی، برنامه ریزی و تحریک دیگران میکردند که خوشبختانه شناسایی و دستگیر شدند.

  حسن نژاد، ضمن قدردانی از عملکرد پلیس و دستگاه های امنیتی، افزود: همه دستگاه ها همراهی کردند و افرادی که در صدد تحریک و تشویق دیگران برای اعمال خرابکارانه بودند، دستگیر شدند تا امنیت استان مازندران خدشه دار نشود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار