رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز مازندران گفت: اعتراض کنندگان به افزایش قیمت بنزین مسیر خود را از معاندان و مخالفان نظام جدا کنند.

  به گزارش عصرساری، سیدیونس حسینی عالمی اظهار کرد: موضوع گرانی و جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی افراد فرصت طلب و تضییع حقوق مردم در حوزه اختیارات سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی است.

  به نظارت و پیگیری مستمر کارشناسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی اشاره کرد و افزود: گزارش‌ها در قالب پرونده تخلفات به مراجع استانداری و دستگاه قضایی ارائه می‌شود و برخورد قانونی لازم با متخلفان انجام خواهد گرفت.

  وی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین تصمیم و مصوبه دولت است، افزود: قطعاً مسؤولان نظام برای خانوار‌های که با بالا رفتن قیمت مشکل اقتصادی خواهند یافت از طریقی دیگر جبران می‌کنند.

  دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز مازندران تصریح: مبلغ بدست آمده از اصلاح قیمت بنزین به حساب خانوار‌های نیازمند واریز می‌شود.

  حسینی‌عالمی گفت: اعتراض کنندگان به افزایش قیمت بنزین مسیر خود را از معاندان و مخالفان نظام که در صدد تخریب چهره نظام جمهوری اسلامی و اموال عمومی و اغتشاش هستند جدا کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار