رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
 • السبت ۲۷ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 22 February
 • جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه امام علی (ع) در ساری:

  حفظ انقلاب اسلامی در گرو مجاهدت

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: ملت ایران هیچگاه اهل مذاکره با استکبار جهانی نیست و حفظ انقلاب در گرو مقاومت انقلابی است.

  به گزارش عصرساری، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه امام علی (ع) دیشب در یادواره شهدای روستای سنگ‌تراشان ساری با اشاره به اینکه حفظ انقلاب اسلامی در گرو مجاهدت است تاکید کرد: ملت ایران هیچگاه اهل مذاکره با استکبار جهانی نیست و حفظ انقلاب در گرو مقاومت انقلابی است.

  سردار غلامحسین غیب پرور افزود: جنگ هشت ساله علیه ایران نوعی تجاوز به کشوربوده، ولی واقعه‌ای ماندگار در تاریخ بوده است.

  او با بیان اینکه جوانان این مرز و بوم بدون سلاح به جنگ با دشمن رفتند گفت: راهبرد مقاومت مقام معظم رهبری در برابر دشمن سبب پیروزی‌ها و فتوحات ملت ایران در عرصه‌های مختلف شده است.

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه امام علی (ع) با اشاره به اینکه ملت ایران هیچگاه متکی به بیگانگان نخواهد شد، افزود: هشت سال دفاع مقدس فتوحاتی داشته که سرچشمه حماسه‌های بزرگی نظیر مقاومت و ایستادگی شده است.

  سردار غیب پرور با بیان اینکه خان طومان عرصه حماسه آوری رزمندگان مازندرانی بوده است گفت: شهدای مدافع حرم به این باور رسیدند که عاشق سالار شهیدان هستند.

  او با بیان اینکه ملت ایران هشت سال جنگید و امروز در سرتاسر عالم سرافراز است افزود: حرف اول انقلاب اسلامی احیای دین خدا بوده و همان منش معمار کبیر انقلاب بود.

  سردار غیب پرور با اشاره به اینکه مازندرانی‌ها نخستین حکومت شیعه را تشکیل و ملت ایران دلداده اهل بیت (ع) است افزود: دشمن بعثی در هشت سال دفاع مقدس جنگی را آغاز کرد و خون‌های پاکی از مردم این سرزمین به زمین ریخت.

  جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در قرارگاه امام علی گفت: جنگ ۸ ساله به حضور مردم متکی بوده و مظلومیت‌های سپاه اسلام در این جنگ قابل شمارش نیست.

  او با اشاره به اینکه هر صفحه دفاع مقدس یک دایرالمعارفی است که با زبان فیلم و تصویر نیز بیان نمی‌شود افزود: هنوز حقایق بسیاری از جنگ تببین نشده است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار