رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • جلسه شورای اداری شهرستان ساری به ریاست رضایی فرماندار مرکز استان و با حضور یوسف‌نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیران دستگاه‌ها وادارات و بخشداران برگزار شد.

  به گزارش عصرساری، عباسعلی رضایی در جلسه شورای اداری شهرستان ساری ضمن گرامی‌داشت هفته دولت، گفت: مدیران و کارکنان دولت با الگو قرار دادن شهیدان رجایی و باهنر فرصت را برای خدمتگذاری به مردم غنیمت بشمارند.

  وی با تاکید بر خدمت صادقه به مردم، اظهار کرد: باید حرف مدیران با عملشان یکی و با حضور خود در بین مردم فاصله‌ها کم شود.

  فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه بجای دامن زدن و درگیر شدن با حواشی باید با تمام توان به فکر رسیدگی به مطالبات مردم بود، گفت: در مدت 14 ماه تصدی بر فرمانداری از 130 روستا بازدید و 60نوبت از ادارات سرکشی بعمل آمد.

  رضایی با اشاره به اقدامات دولت در شهرستان ساری گفت: در هفته دولت بالغ بر ۱۲۳ پروژه با اعتباری حدود ۲۲۴ میلیارد تومان به بهره برداری و افتتاح رسید.

  وی با تاکید بر ضرورت به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان، تصریح کرد: مدیران و روسای ادارت ساری با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها به دنبال به سرانجام رساندن 383 پروژه نیمه‌تمام شهرستان باشند.

  مقام عالی دولت در شهرستان ساری با اشاره به استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در انعکاس خدمات دولت، خاطرنشان کرد: هماهنگی و تعامل بسیار خوبی مابین رسانه‌های مکتوب، مجازی و صدا و سیما با دولت در استان وجود دارد که باید مدیران و روسا دستگاه‌ها شهرستانی از این ظرفیت استفاده کنند.

  رضایی با اشاره به آمادگی تمام دستگاه‌ها در آستانه محرم، بیان کرد: با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و توان اداری، مناسک عزاداری امام حسین (ع) در مرکز استان مازندران با شکوه و مردمی برگزار می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار