رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۷ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 1 April
 • غلامیان فرماندار میاندرود هفته گذشته در حالی از سمتش برکنار شد که در مراسم تودیع ترجیح داد حضور نداشته باشد و برای عدم حضورش استدلالی دارد که معاون سیاسی امنیتی مازندران ضمن پاسخ به آن، اظهارات وی را نیز رد کرده است.

  به گزارش عصرساری، فرماندار شهرستان میاندورود درست زمانی که خودش حضور نداشت تودیع و مراسم معارفه بدون غلامیان برگزار شد.
  اگرچه مسؤولان استانی در سایت فرمانداری شهرستان میاندورود اعلام کردند که از غلامیان تکریم کردند اما غلامیان معتقد است که در نحوه تغییرش بد اخلاقی سیاسی را شاهد بوده است.
  وی با اعلام اینکه جابجایی‌ها در وزارت کشور مرسوم است،گفت: پست مدیریتی را ارثیه پدری نمی‌دانم و اعتقاد به تغییر دارم اما اعتقاد دارم که شان افراد در تغییر و تحولات باید حفظ شود.
  وی اضافه کرد: بنده نسبت به این اعلام تغییر به مدیرکل سیاسی استانداری مازندران واکنش نشان دادم و بحث هفته دولت را پیش کشیدم و از مدیران فرصت یک هفته‌ای درخواست کردم.
  غلامیان اضافه کرد: در پاسخ به درخواست مهلت یک هفته‌ای به من اعلام شده که با معاون سیاسی صحبت کنم.
  وی ادامه داد: حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران هم اصرار بر برگزای مراسم تودیع و معارفه در روز پنج‌شنبه را داشته است.
  فرماندار سابق میاندورد خاطر نشان کرد: بنده باتوجه به اینکه حدود 11 ماه در شهرستان بدون معاون فعالیت می‌کردم درخواست کردم که حداقل یک هفته برای تشریح عملکرد دولت در شهرستان به بنده فرصت داده شود که با مهلت یک هفته موافقت نشده اما برگزاری مراسم تودیع در پنج‌شنبه به روز یک شنبه موکول شده بود.
  وی با اعلام اینکه پس از رایزنی با معاون سیاسی و امنیتی قبول کرده بودند که مراسم در روز یک‌شنبه برگزار شود و حتی استاندار هم در جریان موضوع قرار داشت، گفت: مدیرکل سیاسی انتخاباتی مازندران با تماس مجدد؛ بنده را در جریان برگزاری مراسم روز پنج‌شنبه قرار داد و در من پاسخ به محمدی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران اعلام کردم که با معاون سیاسی و امنیتی در ارتباط با برگزاری مراسم تودیع در روز یک‌شنبه به توافق رسیدیم.
  غلامیان یادآور شد: با وجود توافق در زمان تودیع روز پنج‌شنبه بدون حضورم و به صورت غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرمنطقی مراسم را برگزار کردند.
  وی ادامه داد: بنده به دلیل بیماری همسرم از معاون سیاسی و امنیتی درخواست مرخصی کرده و مورد موافقت قرار گرفته و برگزاری مراسم تودیع در روز یک‌شنبه هم مورد تایید قرار گرفته بود.
  وی با اعلام اینکه قطع به یقین پشت تغییر بنده حسن‌نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بوده است، افزود: معاون سیاسی امنیتی استاندار چون اهل شهرستان میاندورود است، برخی از سیاسیون را با خودش همراه کرده تا زمینه تغییر بنده را فراهم کند.
  *پاسخ معاون سیاسی درباره دلیل عزل فرماندار میاندورود
  حسین حسن‌نژاد با اعلام اینکه تغییر فرماندار میاندورود به یک باره انجام نشده است، اظهار کرد: حدود سه ماه بحث تغییر فرماندار میاندورد مطرح بوده که روز پنج‌شنبه این تغییر انجام شده است.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ادامه داد: این تغییر بر مبنای شاخص‌های که وجود داشت پس از بررسی‌ها مرا به این نتیجه رساند که اگر این تغییر اتفاق بیافتد مطلوب‌تر است.
  وی در پاسخ به این سؤوال که آیا غلامیان عملکرد اجرایی و سیاسی مناسبی نداشته است، افزود: فرماندار باید یک انسان جامعی باشد که علاوه برای موفقیت در رفع نیازمندی‌های مردم اقدامات موثر و اثرگذاری انجام دهد و همه فرمانداران بر مبنای این شاخص‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار