رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی:

  هیچ کس به خاطر فضای جنسیتی اش نخبه نیست

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ کس به خاطر فضای جنسیتی اش نخبه نیست و سالها وقت صرف شد تا به این نتیجه رسیدیم که می توانیم از توان نیمی از جامعه که زنان هستند استفاده کنیم.

  به گزارش عصرساری،محمد دامادی در آیین نکوداشت سه سالگی انجمن صنفی بانوان خبرنگار مازندران اظهار کرد: حضور نمادین یک وزیر زن در دولت ها توهین به جامعه زنان است.

  وی با اشاره به اینکه مردان جامعه نخبه‌تر از زنان نیستند گفت: در حال حاضر زنان در کنار مردان و مردان در کنار زنان تعریف می‌شوند و تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد.

  وی بابیان اینکه هیچ‌کس به خاطر فضای جنسیتی‌اش نخبه نیست و سالها وقت صرف شد تا به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم از توان نیمی از جامعه که زنان هستند استفاده کنیم.

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس تصریح کرد: موفقیت پسران و همسران با کمک و مدیریت مادران و بانوان خانه صورت می‌گیرد.

   

  وی بابیان اینکه همیشه بانوان در همه عرصه‌ها پیشگام بوده‌اند گفت: تعیین سقف برای ظرفیت و حضور زنان در مسئولیت‌های سیاسی و اجرایی نیز ظلم به زنان است.

  وی خواستار حضور پررنگ زنان در شوراهای اداری هیئت دولت و مجلس شد و افزود: باید همه جامعه از نبوغ و استعداد زنان بهره‌مند شوند.

  دامادی با اشاره به اینکه زنان باید به‌حق و حقوق اولیه خود برسند تصریح کرد: عرصه‌های مدیریتی چشم‌انتظار حضور زنان موفق است.

  وی بابیان اینکه حضور مؤثر بانوان در جامعه سرمایه اجتماعی زنان را افزایش می‌دهد گفت: انجمن‌هایی مانند انجمن صنفی بانوان خبرنگار جبران‌کننده عقب‌ماندگی‌های گذشته و بسترساز ظهور استعدادهای زنان است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار