رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۷ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 1 April
 • نماینده مردم ساری و میاندرود مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

  پسماند مهم ترین معضل مازندران/ طرح هایی که نیمه تمام ماند

  نماینده مردم ساری و میاندرود مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح های نیمه تمام در حوزه پسماند گفت: پسماند مهم ترین معضل مازندران است.

  به گزارش عصرساری، علی اصغر یوسف نژاد صبح امروز در جلسه شورای اداری استان با قدردانی از اقدام دولت در جلوگیری از واردات برنج اظهار کرد:  اکنون و در زمان برداشت برنج ، این اقدامات دولت می تواند در جلوگیری از خسارت به این قشر زحمتکش و تلاش های چندین ماهه آنها اثرات قابل توجهی داشته باشد.

  وی افزود: سطح زیر کشت برنج در استان مازندران در سال زراعی جاری بیش از  214 هزار هکتار است که پیش بینی می شود بیشتر از یک میلیون تن برنج سفید از شلتوک برداشت شده از این زمین ها تولید شود.

  عضو هیات رییسه مجلس در ادامه در خصوص مشکل پسماند بیان کرد: با تصمیم آقای نوبخت معاون رییس جمهور ،  فردی به عنوان مسئول پیگیری پسماند انتخاب شد تا پروژه ها در این زمینه به نتیجه برسد .

   

  یوسف نژاد تصریح کرد: طرح های نیمه تمام پسماند در استان وجود دارد و برای اجرای نیروگاه زباله سوز در ساری و نوشهر از سوی شهرداری ها هزینه های میلیاردی صرف شد.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزانه سه هزار تن زباله در مازندران تولید می شود،اظهار کرد: این رقم در ایام تعطیل و گردشگرپذیر تا سه برابر می شود.

  ترافیک مردم مازندران را کلافه کرده است

  در ادامه محمد دامادی دیگر نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی هم از ترافیک چند ساعته به عنوان بزرگترین معضل و آسیب به گردشگری مازندران نام برد و اظهار کرد : ترافیک کلافه کننده باعث گریزانی مسافران برای حضور در این استان می شود .

  وی با بیان اینکه  علاوه بر ترافیک هشت تا 10ساله در جاده های استان مازندران بویژه تعطیلات ، وضعیت نامناسب جاده ها از جمله جاده گوهرباران سبب کشته شدن بومیان منطقه در طول سال می شود،یادآور شد:این وضعیت زیبنده مازندران  که میزبان مسافران از اقصی نقاط کشور بوده نیست و باید برای رفع آن اقدام فوری  از سوی دولت انجام شود .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار