رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با بیان این که کم توقع‌ ترین و شریف‌ترین قشر جامعه ما خبرنگاران هستند، تصریح کرد: بزودی کلنگ خانه مطبوعات در ساری زده می شود و در شهرستان‌ها پیگیریم که زمینی برای ساخت مسکن خبرنگاران در نظر بگیریم. ‎

  به گزارش عصرساری،احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار، یاد و خاطره خبرنگاران فقید استان را گرامی داشت و با تسلیت به خانواده های داغدار حادثه محمودآباد، گفت: به طور جدی با عوامل این حادثه برخورد می‌کنیم.

  استاندار با بیان این که در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به پسماند شده است، افزود: در این دولت بودجه بیش از هزار میلیارد دلاری برای پسماند استان‌های شمال اختصاص یافت، اگرچه حق مردم مازندران بویژه بدلیل ارایه خدمات ملی بیش از اینهاست.

  حسین زادگان از تخصیص ۲۵ میلیارد تومان از این اعتبار به استان مازندران در روز گذشته خبر داد و یادآور شد: از بودجه هزار میلیارد تومانی پسماند نیز ۵۰ درصد متعلق به مازندران است.

  وی با تشکر از حمایت های دولت در حل برخی مشکلات مهم استان، افزود: در مورد کاغذ دکتر جهانگیری جلسه ویژه‌ای برگزار نمود و با تصمیمات و مصوبه خوبی که گرفت کارخانه چوب و کاغذ از ورشکستگی خارج شد.

  استاندار از تلاش‌های خبرنگاران در سیل اخیر قدردانی کرد و گفت: در تعطیلات نوروز تا سیزدهم صدا و سیما و فضای مجازی پای کار بودند و اطلاع رسانی کردند که جای تقدیر دارد.

  مقام عالی دولت در مازندران عنوان کرد: مقرر شد برای این که رسانه‌ها استقلال خود را حفظ کنند و تنها منعکس کننده حقایق باشند درآمد مستمر برای رسانه‌ها ایجاد شود.

  وی با بیان این که کم توقع‌ ترین و شریف‌ترین قشر جامعه ما خبرنگاران هستند، تصریح کرد: در مازندران طی چند سال اخیر تیراژ نشریات ما حدود دو برابر شد، چون مردم انعکاس مشکلات‌ و مطالباتشان را در این رسانه‌ها می‌بینند.

  استاندار با اشاره به این که بر خلاف برخی‌ها که خبرنگاران را فقط در حوزه رسانه‌های مکتوب و رسمی می‌بینند، بنده فعالان فضای مجازی را هم خبرنگار می‌دانم، گفت: بهنگام و در لحظه خبر را منتشر می‌کنند و دیدبان‌های ما و بازرسان واقعی اطلاع‌رسانی هستند.

  وی با اشاره به این که بخش زیادی از پیشگیری از مفاسد مرهون زحمات شما خبرنگاران است، افزود: تصمیم گرفته شد هر گروهی از رسانه‌ها بسته به حوزه فعالیت کارگروه تشکیل دهند که هنوز خانه مطبوعات نتیجه را اعلام نکرده است.

  استاندار با بیان این که کمیته هفت نفره برای ساخت خانه مطبوعات تشکیل می‌شود تا به سرانجام برسد و بزودی کلنگ آن در ساری زده می شود، اظهار داشت: در شهرستان‌ها پیگیریم که زمینی برای ساخت مسکن خبرنگاران در نظر بگیریم و اگر تا سال بعد این کار انجام نشد در مراسم سال بعد حضور نمی‌یابم.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار