رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • دادستان مرکز استان، گفت:خبرنگاران رسالت سنگینی در جامعه دارند و برای اینکه این رسالت سنگین را به سرانجام برسانند باید به همه نیازهای روحی و معیشتی آنها توجه شود.

  به گزارش عصرساری، حسینی عالمی دادستان مرکز استان در همایش تجلیل از خبرنگاران شهرستان ساری که به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار در تالار مهرگان ساری با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد، گفت:خبرنگاران رسالت سنگینی در جامعه دارند و برای اینکه این رسالت سنگین را به سرانجام برسانند باید به همه نیازهای روحی و معیشتی آنها توجه شود.
  وی با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در همه‌ی زمینه‌های اقتصادی ،سیاسی ، فرهنگی، اجتماعی ، هنری و علمی دارند، گفت:خبرنگاران می توانند جریان سازی کنند و در ترویج فرهنگ نقش سازنده دارند.
  حسینی عالمی از اصحاب رسانه خواست تا مشکلات استان را شناسایی و با انتقاد منصفانه از مدیران و مسؤولان در ایجاد امنیت و آرامش جامعه نقش خود را به خوبی ایفاء و از یک سونگری پرهیز کنند.
  دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه مشکلات فراوانی در استان و به ویژه مرکز استان در بخش‌های کشاورزی (تغییر کاربری) بی رویه ،بیکاری جوانان ، مشکلات اقتصادی و مسکن وجود دارد،اضافه کرد: از اصحاب رسانه و خبرنگاران می خواهیم برای پیشرفت استان و ایجاد آگاهی بخشی و نشاط در جامعه و انعکاس فعالیت‌های مثبت دولت بیشتر تلاش و از سیاه نمایی پرهیز کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار