رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان ساری به ریاست رضایی فرماندار و با حضور روسای ادارات شهرستانی به منظور ابلاغ و بررسی آ[رین وضعیت اعتبارات مرکز استان در محل فرمانداری ساری برگزار شد.

  به گزارش عصرساری، عباسعلی رضایی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان است چرا که نتیجه این نشست و جمع بندی‌ها مشخص خواهد کرد که روند توسعه شهرستان به چه شکل انجام خواهد شد و نوع هدف گیری در راستای تحقق برنامه ها به چه سمت خواهد رفت .

  وی با اعلام اینکه شهرستان ساری رتبه اول استان در اعتبارات تملک دارایی را داراست، تصریح کرد: اعتبار سال جاری با 25درصد افزایش نسبت به سال گذشته 76میلیارد تومان است.

  فرماندار مرکز استان مازندران اولویت اختصاص اعتبار را پروژه های نیمه کاره با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰درصد اعلام و اظهار کرد: تعداد پروژه‌های عمرانی در حال اجرا شهرستان ۴۳۱ پروژه است که ۳۶۰ پروژه نیمه کاره مربوط به گذشته و ۷۰پروژه جدید است .

  رضایی با تاکید بر جذب اعتبار توسط مدیران ادارت و دستگاه‌ها، گفت: جذب اعتبارات عمرانی و هزینه کردن آن در زمان مقرر و تا پایان سال مالی از مهم ترین وظایف مدیران است.

  وی بر نظارت مدیران اجرایی بر هزینه کرد اعتبارات تاکید و اظهار کرد: بودجه دولت محدود بوده و باید اعتبارات در محل های تعیین شده و اولویت دار هزینه شوند.

  مقام عالی دولت در شهرستان ساری پروژه‌های بخش آبفا شهری و روستایی، کشاورزی و راه را مهم خواند و افزود: در حوزه نوسازی و بهسازی مدارس شهرستان ساری نیز امسال اعتبار مناسبی در نظر گرفته شده است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار