رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 9 April
 • عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارت بالای سیلاب بهار ۹۸ مازندران گفت: تلاش دولتمردان برای جبران سیلاب مازندران ضروری است.

  به گزارش عصرساری، علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، با اشاره به اینکه سطح مطالبات روستایی زیاد بوده و نیازمند تلاش بیشتر است اظهار داشت: سطح انتظارات از نمایندگان مجلس بالا بوده ولی نمایندگان خارج از دستور و وظیفه اصلی و به صورت فوق برنامه با حضور در روستاها پیگیر مطالبات مردم هستند.

  وی افزود: هر عملکردی که انجام می‌شود، مختص شخص نیست و عملکرد نظام است و با تلاش و همدلی همه دستگاه‌ها و نهادها صورت نگرفته است.

  عصو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش و پیگیری جبران خسارات سیل اخیر تصریح کرد: در جریان سیل اخیر سپاه و بسیج، بنیاد مسکن، اداره راه و شهرسازی، استانداری، نمایندگان مجلس و همه دستگاه‌های اجرایی پای کار بودند و در صحنه حاضر شدند ولی کار و همت اصلی از طرف مردم بود و اگر مردم نبودند شاهد چنین عملکرد مطلوبی نبودیم.

  یوسف‌نژاد بیان کرد: شوراها و دهیاران نمایندگان نظام جمهوری اسلامی در بین مردم هستند تا کاستی‌ها و نیازها را به گوش مسئولان برسانند تا در حد بضاعت امکانات، مشکلات پیگیری و رفع شود. دهیاران و شوراها خدمات دولت و نظام را به مردم اطلاع‌رسانی کنند تا امید مردم به نظام جمهوری اسلامی تقویت شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار