رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۷ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 1 April
 • هنرمندان مازندرانی در دومین هفته مرداد مجموعه ای از فعالیت های فرهنگی و هنری مختلف را در اقصی نقاط مازندران برای عرضه به جامعه فراهم کردند که سهم هنر نمایش بیشتر از سایر رشته هاست.

  به گزارش عصرساری، در هفته منتهی به ۱۸ مرداد که روز خبرنگار نیز در آن قرار دارد، هم رویدادهای کاملا هنری در مازندران تدارک دیده شده، هم فعالیت های فرهنگی به چشم می خورد و هم با هنر و تلاش تعدادی از عکاسان، پیوند بین هنر عکس و فعالیت های رسانه ای به شکلی ویژه با برپایی یک نمایشگاه عکس قرار است شرح داده شود.
  کیوسک
  چهارشنبه ۱۶ مرداد نمایشگاه عکس گروهی تعدادی از عکاسان خبری مازندران در کافه گالری هامون گشایش می یابد. این نمایشگاه به مناسبت روز خبرنگار تدارک دیده شده و در آن ۹۷ عکس از ۱۲ عکاس خبری استان به نمایش در می آید. نمایشگاه عکس گروهی «کیوسک» ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۱۶ مرداد گشایش می یابد و تا ۲۸ مرداد در کافه گالری هامون ساری برپا خواهد بود. در این نمایشگاه عکس هایی از رویدادهای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و مناسبت های مازندران به انتخاب «امیرعلی رزاقی» به نمایش در آمده است. غلامرضا احمدی، کیوان جعفری، بهروز خسروی، امیرعلی رزاقی، غلامرضا رضایی، رضا رقیمی، محمد سلطانی، مصطفی شانچی، عرفان غفوری، احسان فضلی اصانلو، اکبر قاسم پور و مصطفی کاظمی عکاسانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد کرد. ساعت بازدید از این نمایشگاه ۱۶ تا ۲۲ است. کافه گالری هامون ساری در انتهای خیابان شهدای محراب، حاشیه رودخانه تجن قرار دارد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار