رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 20 August
 • جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی لوازم بهداشتی غیرمجاز قاچاق در ساری خبرداد.

  به گزارش عصرساری، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی جانشین فرمانده انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و معدوم سازی کالا‌های فاقد مجوز بهداشتی و ایمنی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

  وی از کشف بیش از ۲۱ هزار عدد انواع لوازم بهداشتی، آرایشی و دارو‌های غیرمجاز و قاچاق به ارزش ۲۷۰ میلیون تومان از یک انبار دپوی کالای قاچاق در ساری خبر داد.

  وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در بازدید از این واحد‌های صنفی مقادیر قابل توجهی لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق و غیر مجاز کشف کردند.

  جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت: با توجه به اینکه کالا‌های مکشوفه فاقد هرگونه ضوابط فنی، ایمنی، بهداشتی بوده با حضور دستگاه‌های مختلف و پس از طی مراحل قانونی و دریافت مجوز قضائی این مقدار کالا امحاء و معدوم شد.

  سرهنگ حسن مفخمی گفت: در این خصوص متهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

  وی با اشاره به ضرورت استفاده از کالا‌های داخلی به منظور حمایت از کار و تولیدات داخلی از شهروندان خواست: ضمن خودداری از مصرف کالا‌های خارجی که به صورت غیر مجاز و قاچاق وارد کشور شده و از نظر بهداشتی نیز فاقد کیفیت هستند، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالا‌های قاچاق مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار