رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:

  ۱۶.۷ میلیون مسافر – شب در مازندران اقامت کردند

  مدیرکل میراث فرهنگی مازندران از اقامت ۱۶ میلیون و ۷۳۴ هزار و ۱۸۷ نفر شب – مسافر تا پایان ۱۴ فروردین ماه در استان خبر داد.

  مدیرکل میراث فرهنگی مازندران از اقامت ۱۶ میلیون و ۷۳۴ هزار و ۱۸۷ نفر شب – مسافر تا پایان ۱۴ فروردین ماه در استان خبر داد.

  به گزارش عصرساری، سیف الله فرزانه بعدازظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اقامت ۱۶ میلیون و ۷۳۴ هزار و ۱۸۷ نفر شب تا پایان ۱۴ فروردین ماه در استان اظهار داشت: طی این مدت ۱۵۷ هزار و ۲۶۳ گردشگر داخلی و ۵۶۲ گردشگر خارجی از موزه‌های استان و پنج هزار و ۶۰۱ نفر داخلی و سه نفر خارجی از اماکن تاریخی فرهنگی استان بازدید کردند.

  مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه در این مدت ۶ هزار و ۶۶۵ بازدید از واحدهای اقامتی، پذیرایی، دفاتر، صنوف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی درمانی و حمل و نقل صورت گرفته است، ادامه داد: ۳۷۹ مورد تشویق از تأسیسات گردشگری، اقامتی، پذیرایی، دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی و ۱۸۲ مورد تذکر و اخطار کتبی به تأسیسات گردشگری، اقامتی، پذیرایی، دفاتر مسافرتی و صنوف عرضه مواد غذایی داده شد.

  فرزانه تعداد زائران اماکن مذهبی و متبرکه از آغاز ستاد تاکنون را ۶۶۶ هزار و ۶۳۵ نفر و تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاها را ۲ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۸۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: سه میلیون و ۵۷۸ نفر شب نیز در روستاها اقامت کردند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار