رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • مدیر کل بهزیستی مازندران اظهار کرد: قبل از وقوع سیل برای افراد جامعه هدف بهزیستی بسته حمایتی در نظر گرفتیم و بیش از 30 هزار بسته حمایتی در اختیار این افراد قرار دادیم.

  به گزارش عصرساری، سعید آرام جمع خبرنگاران ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان اینکه تعدادی از جامعه هدف بهزیستی در پی سیل اخیر دچار خسارت شدند، گفت: 300 خانواده از جامعه هدف بهزیستی دچار آسیب‌های مختلفی از جمله آسیب به منازل شدند که با تلاش و بازدید سازمان بهزیستی نیازهای روزانه جامعه هدف مورد بررسی قرار گرفت.

  وی ادامه داد: از 27 و 28 اسفندماه سال گذشته که وقوع سیل در مازندران حادث شد در مناطق سیل‌زده حضور پیدا کردیم و منازل مددجویان را مورد ارزیابی قرار دادیم و در این راستا بسته‌های غذایی و لباس گرم در اختیار خانوادها قرار داده شد.

  مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه سالمندان و افراد دچار محدودیت تحت پوشش بهزیستی مازندران در سیل اخیر به مکان‌های امن استقرار داده شدند، گفت: در شهرستان سیمرغ مرکز درمان معتادین که دچار آسیب شد به شهرستان قائم‌شهر منتقل شد.

  این مسؤول ادامه داد: در وقوع سیل تیم‌های اورژانس اجتماعی تشکیل شد و در کنار مددجویان حضور داشتند تا مشکلات روانی و روان شناختی را پیشگیری کنند.

  آرام افزود: خانواده‌های زیرپوشش بهزیستی که در سیل اخیر دچار آسیب شدند با تشکیل تیم تخصصی آسیب‌شناسی شدند و با ورود بنیاد مسکن حمایت‌های لازم در این خصوص انجام شد.

  وی اظهار کرد: حفظ سلامت افراد زیرپوشش برای ما بسیار مهم بود و در این راستا هزار وسیله کمکی شامل ویلچر که نیاز جامعه هدف بود در اختیار خانواده‌ها قرار گرفت.

  مدیرکل بهزیستی مازندارن بیان کرد: 3 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای جامعه هدف مدنظر قرار داده شد و برای هر خانوار از افراد آسیب‌دیده تا سقف 20 میلیون تومان تسهیلات کم بهره اختصاص خواهد یافت.

  این مسؤول اضافه کرد: 5 میلیون تومان کمک بلاعوض و 10 تا 30 میلیون تومان برای مددجویان اعتبار در نظر گرفته شد.
  آرام اظهار کرد: قبل از وقوع سیل برای افراد جامعه هدف بهزیستی بسته حمایتی در نظر گرفتیم و بیش از 30 هزار بسته حمایتی در اختیار این افراد قرار دادیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار