رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 15 December
 • مدیر کل میراث فرهنگی مازندران با بیان اینکه تاکنون چهار هزار و 632 مورد بازدید نظارتی از اقامتگاهها و مراکز گردشگری صورت گرفته است، گفت: این میزان بازدید تاکنون بی سابقه بوده که در این زمینه 138 مورد تذکر و اخطار دریافت کردند.

  به گزارش عصرساری، سیف الله فرزانه عصر شنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفر استان در تنکابن افزود: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از صنایع دستی مازندران در نمایشگاه های مختلف شهرستان ها به فروش رفت.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: این میزان صنایع دستی در حالی به فروش رفت که 12 شهرستان مرکزی و شرقی استان از اواخر اسفند پارسال دچار سیل شده بودند.

  فرزانه با اشاره به اینکه سیل امسال می توانست سفرهای نوروزی مردم را تحت تاثیر قرار دهد خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تمهیداتی که صورت گرفته این مشکل برطرف شده است.

  اقامت بیش از ۱۰ میلیون نفر شب مسافر در استان

  مدیرکل میراث فرهنگی مازندران آمار اقامت گردشگران از 28 اسفند تا نهم فروردین را 10 میلیون و 826 هزار شب اعلام کرد و گفت: در نوروز امسال 19 موزه دولتی و خصوصی میزبان مسافران بودند که تاکنون 118 هزار و 697 نفر بازدیدکننده داخلی و 454 نفر نیز خارجی بودند.

  فرزانه با بیان اینکه تاکنون چهار هزار و 632 مورد بازدید نظارتی از اقامتگاهها و مراکز گردشگری صورت گرفته است، گفت: این میزان بازدید تاکنون بی سابقه بوده که در این زمینه 138 مورد تذکر و اخطار دریافت کردند.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار