رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • فرماندار ساری با اعلام آغاز به کار ستاد بازسازی سیل اخیر شهرستان ساری، گفت: این ستاد باهدف تسریع در روند بازسازی منازل، اراضی، باغات، راه‌های مواصلاتی و کلیه خسارات وارده از سیل اخیر به مسئولیت فرماندار و با جانشینی عباسی معاون عمرانی فرمانداری ساری ایجاد شد. ‎

  به گزارش عصرساری، عباسعلی رضایی در جلسه مدیریت بحران شهرستان ساری با اشاره به لزوم حضور میدانی مدیران ادارات و دستگاه‌ها، اظهار کرد: شهرستان ساری در ابتدای سال در سه جبهه برف کوهستانی، رانش زمین و سیل پایین‌دست دچار بحران شد که با حضور به‌موقع مردم در کنار مسئولان و تیم‌های امدادی این بحران‌ها در مقایسه با سایر نقاط کشور به‌خوبی کنترل شد.

  وی  با اعلام آغاز به کار ستاد بازسازی سیل اخیر شهرستان ساری، گفت: این ستاد باهدف تسریع در روند بازسازی منازل، اراضی، باغات، راه‌های مواصلاتی و کلیه خسارات وارده از سیل اخیر به مسئولیت فرماندار و با جانشینی عباسی معاون عمرانی فرمانداری ساری ایجاد شد.

  فرماندار شهرستان ساری ضمن تشکر از اقدام به‌موقع بنیاد مسکن در کسب گزارش و پرداخت خسارات، خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های ستاد بازسازی بحران سیل شهرستان پاک‌سازی منظر شهر و روستاهایی از آثار سیل است که بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره راه و حمل‌ونقل جاده است.

  رضایی با تأکید بر تلاش جدی مدیران ادارات در مرحله بازسازی مناطق سیل‌زده، تصریح کرد: بازسازی باید با بهره‌گیری از فرمانی واحد و تلاش مردمی در کنار مسئولان در کمترین زمان انجام پذیرد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار