رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 15 December
 • مدیر کل میراث فرهنگی مازندران گفت: بازدید از جاذبه های طبیعی در مازندران 2 میلیون و 992 هزار و 90 نفر بوده که نسبت به مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است.

  به گزارش عصرساری، مدیر کل میراث فرهنگی مازندران گفت: بازدید از جاذبه های طبیعی در مازندران 2 میلیون و 992 هزار و 90 نفر بوده که نسبت به مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است.

  سیف الله فررانه در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: هر ساله مردمان شمال مهمان نوازی خود را ثابت کرده اند اما در سال 98 مردم مازندران عید را با سین ویرانگر سیل آغاز کردند.

  وی به حوادث اخیر و سیل مازندران اشاره کرد و افزود: سیل در مازندران به برخی از زیرساخت های گردشگری و بناهای تاریخی آسیب وارد کرده است.

  فرزانه تعداد مسافران مقیم ا ز27 اسفند 97تا پایان روز سوم فروردین سال جاری را 4 میلیون و 496 هزار و 207 نفر شب اقامت برشمرد و گفت: این تعداد نسبت به مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است.

  مدیر کل میراث فرهنگی مازندران تصریح کرد: بازدید از جاذبه های طبیعی 2 میلیون و 992 هزار و 90 نفر بوده

  که نسبت به مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است.

  این مسئول به بازدیدهای نظارتی توسط بازرسان اشاره کرد و افزود: تعداد بازدید نظارتی یکهرارو 795 مورد بوده است.

  فرزانه با بیان اینکه به 39 مورد از اماکن اقامتی و گردشگری تذکر و اخطار داده شده است گفت: 38 هزار و 500 نفر از 19 پایگاه و موزه استان بازدید کردند.

  مدیر کل میراث فرهنگی مازندران تعداد گردشگران خارجی در بازدید از مراکز گردشگری را 275 نفر برشمرد و اظهار کرد: در این ایام 4 نمایشگاه صنایع دستی به صورت ملی و محلی در مازندران افتتاح شده است.

  وی با بیان اینکه بیش از یکصد جلسه با حضور مدیران، فرمانداران، بخشداران و دهیاران برگزار شده است افزود: برگزاری این جلسات در کشور و استان بی سابقه بوده است.

  دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان تصریح کرد: واژه گردشگری می تواند رویکرد فرهنگی و اقتصادی برای مازندران داشته باشد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار