رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 15 December
 • مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه از نظر کمی در زمینه محل اسکان رشد نداشتیم گفت: از نظر کیفی ۴۳ درصد نسبت به سال قبل با رشد کیفیت مواجه بودیم.

  به گزارش عصرساری، عسکری نیکزاد در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار کرد: مانند سال های گذشته فضای آموزش و پرورش در اختیار ستاد اسکان سفر قرار گرفته است.

  وی گفت: امنیت و بهداشت از نکات مهم و ضروری برای گردشگران است و این حداقل در تمامی واحدهای اسکان آموزش و پرورش رعایت شده است.

  تجهیز بیش از سه هزار کلاس درس در 388 مدرسه

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تجهیز بیش از سه هزار کلاس درس در 388 مدرسه خبر داد و افزود: یکهزار و 460 کلاس در سطح الف و یکهزار و 182  کلاس سطح ب در اختیار گردشگران است.

  نیکزاد تصریح کرد: رشد کمی اسکان از لحاظ کمی نسبت به سال گذشته اندک بوده است اما در سال جدید 43 درصد  رشد کیفی در مراکز اسکان آموزش و پرورش داشتیم

  این مسئول از حذف سطح “ج ” آموزش و پرورش برای اسکان مسافران خبر داد و گفت: این کلاس ها با افزایش تجهیات و ارتقا خدمات به سطح “ب” ارتقا یافت.

  این مسئول با بیان اینکه از 28 اسفند تا دوم فروردین پنج هزار و 184 خانوار معادل 18 هراز و 663 نفر اسکان داشتیم، ادامه داد: همچنین تا روز گذشته 55 هزار و 989 نفر روز مسافر را پذیرش کردیم.

  مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با شاره به اینکه بیشترین پذیرش گردشگران در آموزش و پرورش مربوط به شهرهای رامسر و بابلسر است اظهار کرد: 106 خانوار در 210 سوئیت در سطح استان اسکان داده شده است.

  نیکزاد با اشاره به اینکه تقویت سمن ها همواره مورد تاکید استاندار مازندران است تصریح کرد: سمن ها برای توسعه مشارکت های اجتماعی، محل خوبی است.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه بیش از 2هزار سمن داشتیم که اغلب غیرفعال بود، اظهار کرد: 186 سمن فعال شناسایی کردیم و تاکنون 43 هزار نفر عضو گیری شد و تا پایان فروردین 98 به یکصد هزار نفر می رسد.

  نیکزاد با اعلام شماره سامانه پیامکی آموزش و پرورش به شماره 100011333، گفت: به نظرات و پیشنهادات شخصا رسیدگی می کنم.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار