رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • دستورات جدید رئیس جمهوری پس از اخذ تازه ترین گزارش ها از مناطق سیل زده؛

  بسیج امکانات برای تسریع عملیات امدادرسانی به مناطق سیل زده

  به گزارش عصرساری، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران رئیس جمهوری در تماس با وزیر کشور، استاندار مازندران و معاون استاندار گلستان، دستورات تکمیلی را برای تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم این مناطق صادر کرد. ‎ روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی»، ضمن گفت و […]

  به گزارش عصرساری، به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران رئیس جمهوری در تماس با وزیر کشور، استاندار مازندران و معاون استاندار گلستان، دستورات تکمیلی را برای تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم این مناطق صادر کرد. ‎

  روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی»، ضمن گفت و گوی تلفنی با استاندار مازندران و معاون استاندار گلستان و اخذ آخرین گزارش ها از وضعیت جاری شدن سیل و آبگرفتگی در این دو استان و همچنین اقدامات انجام شده، به وزیر کشور دستور داد برای تکمیل و تسریع در اقدامات امدادی انجام شده، علاوه بر امکانات موجود در استانهای سیل زده، تجهیزات و امکانات لازم از مناطق همجوار نیز برای مدیریت مشکلات ناشی از سیل، کاهش خسارات و هر گونه کمک فوری و لازم به سیلزدگان بسیج شوند.

  رئیس جمهوری همچنین از «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور خواست در اسرع وقت به همراه تیمی از مسئولان دستگاه های امدادی، خدماتی و اورژانس به منطقه اعزام و امکانات لازم در این دو استان و استان های همجوار را برای تسریع در روند کمک رسانی به سیل زدگان بسیج کند.

  پیش از این «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارایی برای رسیدگی به مشکلات مردم و مدیریت هماهنگی دستگاههای اجرایی و پشتیبانی های لازم به منطقه اعزام شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار