رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۷ شعبان ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 1 April
 • علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار مازندران و مسئولان استانی و شهرستانی روز شنبه از مناطق سیل زده مازندران بازدید کردند / لاریجانی ابتدا با حضور در نکا از خسارات ناشی از سیلاب در این شهرستان بازدید به عمل آورد. ‎

  به گزارش عصرساری، علی لاریجانی صبح روز شنبه در سفر به مازندران، به مناطق سیل زده شرق استان رفت و در نخستین ایستگاه از شهر و روستاهای شهرستان نکا بازدید کرد.

  دکتر لاریجانی به همراه استاندار مازندران از مزارع ، محورها و واحد های مسکونی مردم نکا که بر اثر سیل و سیلاب تخریب شد دیدن کرد.

  همچنین قرار است که رئیس مجلس امروز از مناطق سیل زده شهرسان میاندرود ، ساری و چند منطقه دیگر نیز دیدن و از نزدیک شاهد خرابی های سیل اخیر باشد.

  بارش باران و برف که در واپسین روزهای سال 97 وارد استان شد، به دلیل شدت و میزان بالای بارندگی، منجر به ایجاد سیلاب در مناطق مرکزی و شرقی استان شد و 12 شهرستان از جمله، ساری، نکا، بهشهر، بابل، قائمشهر، جویبار و سیمرغ را در گیر کرد.

  بر اساس گزارش های به دست آمده میزان بارش در 48 ساعت بیش از یک میلیارد متر مکعب بود که به گفته هواشناسی مازندران در سه دهه گذشته بی سابقه بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار