رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 27 May
 • معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران:

  ۱۰۰ رسانه مازندران اخبار اردوهای راهیان نور مازندران را پوشش می‌دهند

  معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلای مازندران با اشاره به مستندسازی اخبار راهیان نور از سوی رسانه‌ها، گفت: ۱۰۰ رسانه مازندران اخبار اردوهای راهیان نور مازندران را پوشش می‌دهند.

  به گزارش عصرساری، به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی سپاه کربلای مازندران، علی ابراهیمی گتابی اظهار داشت: قرارگاه رسانه ای شهید کابلی که با کمک رسانه‌های متعهد مازندران برای انتقال مفاهیم ارزش مقاومت در افکار عمومی در بستر رسانه‌ها شکل گرفت از 20 اسفندماه 97 همزمان با روز ملی راهیان نو در سه حوزه تشکیل و فعالیت خود را آغاز  کرد.

  وی از اعزام سه گروه مستندساز بسیجی در حوزه مستندسازی تلویزیونی خبر داد و افزود: پنج مستند کوتاه بعنوان «زمین آسمانی» و نیز ساخت کلیپ های سوژه محور به نام «راویان 25»از جمله اقدامات حوزه مستندسازی قرارگاه بود که با هماهنگی صداو سیمای مرکز مازندران از طریق آدرس های دیجیتال سازمان برای مرکز سیمای تبرستان ارسال و پخش شد.

  ابراهیمی به پخش کلیپ‌های دیگری در ایام راهیان نور از شبکه‌های سراسری اشاره کرد و ادامه داد:  علاوه بر پخش مستندات و کلیپ‌های راهیان نور از شبکه استانی، شبکه‌های سراسری یک تا پنج و نیز شبکه افق و شبکه شما برنامه‌های راهیان نور مازندران را پخش کردند و همچنان پخش این برنامه‌ها تا پایان راهیان نور ادامه دارد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار