رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
 • السبت ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 14 December
 • معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری مازندران به زمان توزیع و قیمت میوه ها با نرخ مصوب برای تنظیم بازار شب عید اشاره کرد و گفت: قیمت پرتقال تامسون شمال و سیب برای شب عید به ترتیب 3500و 6500 تومان برای هر کیلوگرم تعیین شد.

  به گزارش عصرساری، حسن خیریانپور افزود: از روز شنبه بیست و پنجم اسفند 500 تن پرتقال و600 تن سیب به قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در استان توزیع خواهد شد‎.
  خیریانپور از آغاز توزیع روزانه 220 تن مرغ گرم با قیمت مصوب 11 هزار و 500 تومان در شهرستانهای استان خبر داد و گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با اتحادیه مرغداران،اتحادیه کشتارگاه های مرغ و زنجیره های تولید از امروز توزیع مرغ با قیمت مصوب در شهرستانها آغاز شد.
  وی میزان مصرف روزانه استان مازندران را در حالت عادی 180 الی 200 تن مرغ اعلام کرد.
  خیریانپور گفت: محدودیتی در جهت تامین شکر در استان وجود ندارد و به اندازه کافی این محصول تهیه و موجود است.
  ذخیره سازی میوه شب عید بر عهده سازمان تعاون روستائی ایران است که بر اساس اعلام مسئولان این سازمان دستکم 30 هزار تن پرتقال شمال و 30 هزار تن سیب برای شب عید خریداری و ذخیره شده است.
  از آنجاییکه مازندران با داشتن 110هزار هکتار باغ مرکبات سالانه حدود 2میلیون و 500هزار تن مرکبات تولید می کند، ستاد تنظیم بازار کشور ذخیره و توزیع 80 درصد پرتقال شب عید را از باغداران استان تامین می کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار